Lijn 9 Antwerpen Rijnkaai - Berchem Fruithoflaan
Stadsbuslijn 9 in België Bekijk de voormalige lijnen 9 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 2-3x/uur |
Lijn 9 rijdt van het Centrum naar Berchem.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rijnkaai | ||
Antwerpen, Tavenierskaai | ||
Antwerpen, Sint-Pietersvliet | ||
Antwerpen, Klapdorp | ||
Antwerpen, Keizerstraat | ||
Antwerpen, Meirbrug | ||
Antwerpen, Komedieplaats | ||
Antwerpen, Oudlaan | ||
Antwerpen, Mechelseplein | ||
Antwerpen, Nationale Bank | ||
Antwerpen, Edelinckstraat | ||
Antwerpen, Loosplaats | ||
Antwerpen, Mercatorstraat | ||
Antwerpen, Van Ruusbroec | ||
Antwerpen, Steenbockstraat | ||
Antwerpen, Dageraadplaats | ||
Antwerpen, Draakplaats | ||
Antwerpen, Station Berchem | ||
Antwerpen, Posthofbrug | ||
Antwerpen, K. Coggestraat | ||
Antwerpen, F. Bauduinstraat | ||
Antwerpen, Kan. Peetersstraat | ||
Antwerpen, Alpheusdal | ||
Antwerpen, Berchemboslaan | ||
Antwerpen, Fruithoflaan |