Lijn 67 Groningen Centraal Station - Zoutkamp Garage
Voormalige buslijn 67 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 67 reed van Groningen via Sauwerd, Winsum, Eenrum, Wehe den Hoorn, Kloosterburen en Hornhuizen naar Zoutkamp.
Slechts enkele malen per dag reed de bus van Hornhuizen verder naar Zoutkamp. Vooral in de avonduren en het weekend reden enkele ritten alleen tussen Wehe den Hoorn en Hornhuizen.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Grote Markt | ||
Groningen, Ebbingestraat | ||
Groningen, Bedumerweg | ||
Noorderhoogebrug, Viaduct | ||
Adorp, 't Witte Hoes | ||
Sauwerd, Gemeentehuis | ||
Winsum, Station NS | ||
Mensingeweer, Kerk | ||
Eenrum, Wachthuisje | ||
Wehe den Hoorn, Gemeentehuis | ||
Kloosterburen, Plantsoen | ||
Hornhuizen, Kerk | ||
Ulrum, Stationsweg | ||
Zoutkamp, Garage |