Lijn 72 Assen Station - Hoogezand Hoofdstraat
Voormalige buslijn 72 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/3 uur |
Lijn 72 reed van Assen via Vries of Taarlo, Tynaarlo, De Groeve en Kropswolde naar Hoogezand.
Het merendeel van de ritten reed via Vries, maar enkele malen per dag werd via Taarlo gereden. Tussen Zuidlaren en Hoogezand werd maar 1x/2 uur gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Assen, Busstation/NS | ||
Assen, Zuidersingel | ||
Vries, Centrum / Wachthuisje | ||
Tynaarlo, BP-station | ||
Assen, Markt | ||
Loon, Café Boes | ||
Taarlo, Driesprong | ||
Oudemolen, Café Raven | ||
Zeegse, Café Berg en Dal | ||
Tynaarlo, Hunebed | ||
Zuidlaren, Spoorwegovergang | ||
Westlaren, Tienelsweg | ||
Zuidlaren, Brink | ||
De Groeve, School | ||
Wolfsbarge, Brug | ||
Kropswolde, Kerk | ||
Hoogezand, Langedijkstraat | ||
Hoogezand, Hoofdstraat |