Lijn 63 Zoutkamp Marnestraat - Lauwersoog Haven (2012-2016)
Versie door Meltrain (overleg | bijdragen) op 14 jan 2012 om 15:40 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=63 |vervoerder=Qbuzz |concessie=GD |materieel=Mercedes Citaro G |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=2x/dag |frequent…')
Buslijn 63 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes Citaro G |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Dal | 1x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 63 rijdt van Zoutkamp via Lauwersmeer naar Lauwersoog.
Deze lijn is voornamelijk bedoeld om het materieel van lijn 163 van/naar Zoutkamp te brengen.
Route
Halte | ||
Zoutkamp, Marnestraat | ||
Zoutkamp, S H Woldringhstraat | ||
Zoutkamp, Stationsstraat | ||
Zoutkamp, Jachthaven | ||
Zoutkamp, Panserweg 14 | ||
Lauwersmeer, Strandweg | ||
Lauwersmeer, De Rug | ||
Lauwersmeer, Strandweg | ||
Lauwersoog, Robbenoort | ||
Lauwersoog, Dorp | ||
Lauwersoog, Visafslag | ||
Lauwersoog, Haven |