Lijn 665 Vierhuizen Hoofdstraat 27 - Ulrum H. de Cockschool
Buslijn 665 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/dag (woensdag) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 665 rijdt van Vierhuizen naar Ulrum.
Route
Halte | ||
Vierhuizen, Hoofdstraat 27 | ||
Vierhuizen, Hoofdstraat 74 | ||
Ulrum, Akkerwinde | ||
Ulrum, H. de Kockschool |