Lijn 48 Rotterdam, Rotterdam Centraal - Keizerswaard
Voormalige buslijn 48 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Rotterdam stadsvervoer |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | FrequentBus |
Materieel | Mercedes Citaro |
Periode | t/m 10 december 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Lijn 48 reed van het Centraal Station via het centrum en station Zuid langs Stadion Feyenoord door naar Keizerswaard.
Doordeweeks eindigden 4 op de 6 bussen bij Station Zuid. Op zaterdag en zondag einddigen 2 op de 4 bussen bij Station Zuid. Verder werd er 's avonds en op zondag niet via Akkeroord gereden.
Deze lijn was alleen tussen het Centraal Station en Station Zuid een FrequentBus.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Rotterdam Centraal | ||
Rotterdam, Weena | ||
Rotterdam, Beurs | ||
Rotterdam, Keizerstraat | ||
Rotterdam, Station Blaak | ||
Rotterdam, Willemswerf | ||
Rotterdam, Willemsbrug | ||
Rotterdam, Koninginnebrug | ||
Rotterdam, Roentgenstraat | ||
Rotterdam, Nassauhaven | ||
Rotterdam, Persoonsdam | ||
Rotterdam, Rose Spoorstraat | ||
Rotterdam, Station Zuid | ||
Rotterdam, Korte Stadionweg | ||
Rotterdam, Veranda | ||
Rotterdam, Stadionviaduct | ||
Rotterdam, Varkenoord | ||
Rotterdam, Sportlaan | ||
Rotterdam, De 2 Heuvels | ||
Rotterdam, Klein Nieuwland | ||
Rotterdam, Keizerswaard / Groenix van Zoelenlaan | ||
Rotterdam, De Hagen | ||
Rotterdam, Akkeroord | ||
Rotterdam, Zuiderhagen | ||
Rotterdam, Oosterhagen | ||
Rotterdam, Vruchtentuin | ||
Rotterdam, Prinsenplein | ||
Rotterdam, Grote Hagen | ||
Rotterdam, Keizerswaard |