Lijn 610 Antwerpen Rooseveltplaats - Oelegem Kerk
Streekbuslijn 610 in België Bekijk de voormalige lijnen 610 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 610 rijdt van Antwerpen via Merksem, Schoten, 's-Gravenwezel en Schilde naar Oelegem.
Buiten de spitsuren wordt er maar 1x/uur gereden tussen Schilde en Oelegem. In de ochtendspits eindigt één rit in 's-Gravenwezel en in de middagspits begint één rit in Merksem.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Paardenmarkt | ||
Antwerpen, Sint Jansplein | ||
Antwerpen, Noorderplaats | ||
Antwerpen, Kempenstraat | ||
Antwerpen, Smallestraat | ||
Antwerpen, IJzerlaan | ||
Antwerpen, Bredastraat | ||
Merksem, Albertkanaal | ||
Merksem, Stella Maris | ||
Merksem, Burg. Nolfplein | ||
Merksem, Van Roie | ||
Merksem, Oude Bareel | ||
Merksem, Bredabaan | ||
Merksem, Sint Lutgardisstraat | ||
Merksem, Rerum Novarum | ||
Merksem, Irislei | ||
Schoten, Boekenborglei | ||
Schoten, E. Steursstraat | ||
Schoten, De Lek | ||
Schoten, Borgeind | ||
Schoten, Borkelstraat | ||
Schoten, Kasteeldreef | ||
Schoten, Gemeentehuis | ||
Schoten, Kerkhof | ||
Schoten, Venstraat | ||
Schoten, Theofiel van Cauwenberghslei | ||
Schoten, Vaart | ||
Schoten, Struikenlei | ||
Schoten, Lusthofdreef | ||
Schoten, A. Nahonlei | ||
Schoten, Grote Singel | ||
Schoten, Dellafaillelaan | ||
Schoten, Koningshof | ||
Schoten, Distelvinklaan | ||
's-Gravenwezel, Oudaen | ||
's-Gravenwezel, Eikenlei | ||
's-Gravenwezel, Veldlei | ||
's-Gravenwezel, Dreef / Hertenbos | ||
's-Gravenwezel, Philippedreef | ||
Schilde, Missionarislei | ||
Schilde, Dennenlaan | ||
Schilde, Gemeentehuis | ||
Schilde, Brasschaatsebaan | ||
Schilde, Bogaertslaan | ||
Schilde, Kerk | ||
Schilde, Puttenhoflaan | ||
Schilde, Rozenhoek | ||
Oelegem, Goorstraat | ||
Oelegem, Knodbaan | ||
Oelegem, Nieuwe Laan | ||
Oelegem, Rundvoortstraat | ||
Oelegem, Kerk |