Lijn 10 Amersfoort, Station - De Koppel
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 23 sep 2011 om 19:19 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=10 |vervoerder=Connexxion |materieel=Den Oudsten B88 |lijnsoort=Stadsbus |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=2x/uur |frequentie_zaterd…')
Voormalige buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 10 reed vanaf het station een grote lus door de wijken Schothorst en De Koppel.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Station NS | ||
Amersfoort, Ziekenfonds | ||
Amersfoort, Stadhuis | ||
Amersfoort, Brabantsestraat | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Balladelaan | ||
Amersfoort, Sprokenpad | ||
Amersfoort, Heer Halewijnpad | ||
Amersfoort, Boomrijk | ||
Amersfoort, Keetje de Rieterf | ||
Amersfoort, Oudegein | ||
Amersfoort, Herderinnenpad | ||
Amersfoort, Hagenhof | ||
Amersfoort, De Koperhorst | ||
Amersfoort, Koning Arthurpad | ||
Amersfoort, Valleikanaal | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Groningerstraat | ||
Amersfoort, Stadhuis | ||
Amersfoort, Station NS |