Lijn 658 Anna Paulowna Station - Schagen Station (2003-2008)
Voormalige buslijn 658 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2003-2008) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 14 december 2003 t/m 13 december 2008 |
Voorganger(s) | geen |
Opvolger(s) | 158 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 658 reed van Anna Paulowna via Wieringerwaard, Oude Sluis en Zijpe naar Schagen.
Routes
Route in 2003
Halte | ||
Anna Paulowna, Station | ||
Kleine Sluis, Molenvaart/Geerligslaan | ||
Kleine Sluis, Gemeentehuis | ||
't Zand, Keinsmerweg | ||
't Zand, Kanaalkade/Vlotbrug | ||
Schagen, Hofstraat | ||
Schagen, Oude Slotstraat | ||
Schagen, Station |
Route in 2008
Halte | ||
Anna Paulowna, Station | ||
Anna Paulowna, Geerligslaan | ||
Anna Paulowna, Oude Gemeentehuis | ||
Wieringerwaard, Iepenlaan | ||
Wieringerwaard, Wapen van Wieringerwaard | ||
Wieringerwaard, Walingsweg | ||
Oudesluis, Slikkerdijk | ||
Zijpe, Keinsmerbrug | ||
Zijpe, Westfriesedijk | ||
Schagen, Witte Paal | ||
Schagen, Station |
Geschiedenis
Deze nieuwe lijn werd geïntroduceerd op 14 december 2003. Destijds reed de lijn nog via Kleine Sluis en 't Zandt naar Anna Pauwlona.
In de dienstregeling 2008 reden twee ritten 's middags vanaf Anna Paulowna via Kleine Sluis over de route van lijn 158 door naar Den Oever.
Bij het ingaan van de nieuwe concessie Noord-Holland Noord op 14 december 2008 werd deze lijn opgeheven. Ter vervanging werd de route van lijn 158 aangepast. Deze ging voortaan rijden tussen Den Oever, Westerland en Schagen i.p.v. Den Helder met een frequentie van 1x/uur in de beide spitsuren.