Lijn 208 Gütersloh, Hauptbahnhof/ZOB - LWL-Klinikum
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 31 mrt 2024 om 16:52
Buslijn 208 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Gütersloh |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Gütersloh |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro (G) |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 2x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zaterdagavond | 2x/uur (tot 20:00) |
Zondag | 1x/uur (vanaf 12:00) |
Zondagavond | 1x/uur (tot 20:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 208 rijdt van Gütersloh Hauptbahnhof naar Pävenstadt LWL-Klinikum.
Route
Halte | ||
Gütersloh, Hauptbahnhof/ZOB | ||
Gütersloh, Alter Kirchplatz | ||
Gütersloh, Spiekergasse | ||
Gütersloh, Dreiecksplatz | ||
Gütersloh, Stadthalle/Theater | ||
Gütersloh, Feldstraße | ||
Gütersloh, Wiesenstraße | ||
Gütersloh, Alsenstraße | ||
Gütersloh, Westring | ||
Gütersloh, Hermann-Simon-Straße | ||
Gütersloh, Fritz-Blank-Straße | ||
Gütersloh, LWL-Ambulanzzentrum | ||
Gütersloh, Am Kamphof | ||
Gütersloh, Diekstraße | ||
Gütersloh, Fichtenstraße | ||
Gütersloh, LWL-Klinikum | ||
Geschiedenis
Op 7 augustus 2023 werd de dienstregeling gewijzigd. Van maandag tot en met zaterdag werd in de vroege ochtend een rit richting Gütersloh Hauptbahnhof aan de dienstregeling toegevoegd.