Lijn T7 Stadtlohn Busbahnhof - Südlohn Kantstraße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 okt 2023 om 13:26
Nachtbelbuslijn T7 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVM |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Taxibus |
Frequenties
| |
Zaterdagnacht | 1x/2 uur (vanaf 19:00) |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn T7 rijdt van Stadtlohn Stadtmitte via Südlohn Ortsmitte naar Südlohn Oeding.
Dienstregeling
- Deze lijn rijdt alleen zaterdagavond en -nacht.
- Te Stadtlohn Busbahnhof bestaat aansluiting op lijn N17.
Route
Halte | ||
Stadtlohn, Busbahnhof | ||
Stadtlohn, Wessendorf | ||
Stadtlohn, Heisterborg | ||
Stadtlohn, Gemeindestraße | ||
Südlohn, Beckedahl | ||
Südlohn, Am Vereinshaus | ||
Südlohn, Bahnhofstraße | ||
Südlohn, Mühlenkamp | ||
Südlohn, Hauptschule | ||
Südlohn, Sickinghook | ||
Südlohn, Gewerbegebiet | ||
Südlohn, Jakobistraße | ||
Südlohn, Oeding Rathaus | ||
Südlohn, Oeding Schule | ||
Südlohn, Kantstraße |
Geschiedenis
Op 14 september 2022 werd de halte Industriestraße hernoemd in Heisterborg.