Lijn T6 Mülheim Friedrich-Freye-Straße - Essen Kettwiger Markt
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 23 jul 2023 om 17:28 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Nieuwedrgl1}} {{LijnInfo |dienstregeling=2023 |buitenland=ja |nacht=ja |type=belbus |lijnnr=T6 |lijncat=6 |land=Duitsland |vervoerder=Ruhrbahn |vervoerdercat=...')
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbelbuslijn T6 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Ruhrbahn |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Taxibus |
Rijdt sinds | 7 augustus 2023 |
Voorganger(s) | T6 |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 1x/uur (tot 1:00) |
Dinsdagnacht | 1x/uur (tot 1:00) |
Woensdagnacht | 1x/uur (tot 1:00) |
Donderdagnacht | 1x/uur (tot 1:00) |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
Zondagnacht | 1x/uur (tot 1:00) |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn T6 rijdt van Mülheim Saarn naar Mintard.
Dienstregeling
- Alle ritten rijden als belbus.
- Bij de halte Friedrich-Freye-Straße bestaat aansluiting op lijn NE10.
Route
Halte | ||
Mülheim, Friedrich-Freye-Straße | ||
Mülheim, Klostermarkt | ||
Mülheim, Aubergweg | ||
Mülheim, Dicken am Damm | ||
Mülheim, Haus Kron | ||
Mülheim, Staader Loch | ||
Mülheim, Mintard Wasserbahnhof | ||
Mülheim, Mintard Kirche | ||
Mülheim, Am Biestenkamp | ||
Essen, Schloß Hugenpoet | ||
Essen, Kettwig vor der Brücke | ||
Essen, Kettwig Brücke | ||
Essen, Ringstraße | ||
Essen, Kettwiger Markt |
Geschiedenis
Op 7 augustus 2023 werd de dienstregeling in de stad Mülheim opnieuw vormgegeven. Lijn T6 werd verlengd van Mintard naar Kettwig.