Lijn NE1 Düsseldorf, Hauptbahnhof - Neu-Lichtenbroich
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 23 jun 2023 om 19:38
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbuslijn NE1 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahn |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | VDL Citea LLE-120 MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn NE1 rijdt van Düsseldorf Hauptbahnhof via Derendorf en Unterrath naar Lichtenbroich.
Route
Halte | ||
Düsseldorf, Hauptbahnhof | ||
Düsseldorf, Oststraße | ||
Düsseldorf, Klosterstraße | ||
Düsseldorf, Jacobistraße | ||
Düsseldorf, Schloss Jägerhof | ||
Düsseldorf, Prinz-Georg-Straße | ||
Düsseldorf, Münsterplatz | ||
Düsseldorf, Spichernplatz | ||
Düsseldorf, Tannenstraße | ||
Düsseldorf, Johannstraße | ||
Düsseldorf, Großmarkt | ||
Düsseldorf, An der Piwipp | ||
Düsseldorf, Elsässer Straße | ||
Düsseldorf, Eckenerstraße | ||
Düsseldorf, Am Röttchen | ||
Düsseldorf, Unterrath Friedhof | ||
Düsseldorf, Unterrath S-Bahnhof | ||
Düsseldorf, Mintarder Weg/Bezirkssportanlage | ||
Düsseldorf, Parsevalstraße | ||
Düsseldorf, Im Schlank | ||
Düsseldorf, Neu-Lichtenbroich |