Lijn 16 Antwerpen Centraal Station - Mortsel Kaphaan
Voormalige buslijn 16 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool A300 |
Periode | i.i.g. 2002 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 3x/uur |
Zaterdag | 3-4x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Lijn 16 reed van station Antwerpen-Centraal via Berchem en de Luchthaven Antwerpen naar Mortsel.
Dienstregeling
- Diverse beginnende/uitlopende ritten reden van/tot Berchem.
- Op zaterdag werd alleen tussen 13:00 en 19:00 4x per uur gereden.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Centraal Station | ||
Antwerpen, Quellin | ||
Antwerpen, Rubenslei | ||
Antwerpen, Loosplaats | ||
Antwerpen, Lange Kievitstraat | ||
Antwerpen, Van den Nestlei | ||
Antwerpen, Belgiëlei | ||
Antwerpen, Lange Leemstraat | ||
Antwerpen, Lamorinièrestraat | ||
Antwerpen, Marialei | ||
Berchem, Waterfordstraat | ||
Berchem, A. Grisarstraat | ||
Berchem, Van Luppenstraat | ||
Berchem, Station | ||
Berchem, Gitschotellei | ||
Berchem, L. van Berckenlaan | ||
Berchem, Zillebekelaan | ||
Berchem, Dianalaan | ||
Berchem, Bikschotelaan | ||
Deurne, Luchthaven Antwerpen | ||
Mortsel, Saffierstraat | ||
Mortsel, Sint-Anedeuskliniek | ||
Mortsel, Station | ||
Mortsel, A. Stockmanslei | ||
Mortsel, OSylei | ||
Mortsel, T. Reynlaan | ||
Mortsel, Vredebaan | ||
Mortsel, Gemeenteplein | ||
Mortsel, Mechelsesteenweg | ||
Mortsel, Floralaan | ||
Mortsel, Sint-Jozefkliniek | ||
Mortsel, Kretenburgstraat | ||
Mortsel, Mayerlei | ||
Mortsel, Van Dijckstraat | ||
Mortsel, Kaphaanlei |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 januari 2002 werd de route tussen het Centraal Station en Berchem geruild met die van lijn 32. Daarnaast wijzigden de vertrek- en aankomsttijden flink, zodat de rijtijden onderweg realistischer werden.