Lijn 638 Lanaken Cultureel Centrum - Maaseik Bewel
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 638 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 januari 2023 |
Voorganger(s) | 61 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 638 rijdt van Lanaken via Neerharen, Rekem, Opgrimbie, Maasmechelen, Eisden, Lanklaar, Dilsen en Elen naar Maaseik.
Route
Halte | ||
Lanaken, Cultureel Centrum | ||
Lanaken, Gemeentehuis | ||
Lanaken, Atheneum Alicebourg | ||
Lanaken, Vertakking | ||
Lanaken, Pietersheim | ||
Lanaken, Tournebride | ||
Neerharen, Verbindingslaan | ||
Neerharen, Steenweg | ||
Rekem, Bovenwezet | ||
Rekem, Populierenlaan | ||
Rekem, Daelwezeth | ||
Opgrimbie, Kruispunt | ||
Opgrimbie, Davidstraat | ||
Opgrimbie, Plein | ||
Opgrimbie, Daalbroekstraat | ||
Opgrimbie, Kievitstraat | ||
Opgrimbie, Nieuwstraat | ||
Opgrimbie, Centrum | ||
Opgrimbie, Heirstraat | ||
Maasmechelen, Brug Autosnelweg | ||
Maasmechelen, Endepoel | ||
Maasmechelen, Centrum | ||
Maasmechelen, College | ||
Maasmechelen, Rijksweg | ||
Eisden, Berensheuvel | ||
Eisden, Bloemenlaan | ||
Eisden, Pauwengraaf | ||
Eisden, Koninginnelaan | ||
Eisden, Kersenlaan | ||
Eisden, Kunstacademie | ||
Eisden, VDAB | ||
Eisden, Patro | ||
Eisden, Vrijthof | ||
Eisden, Schabbertenstraat | ||
Leut, Rijksweg | ||
Lanklaar, Rijksweg | ||
Lanklaar, Slakkenstraat | ||
Lanklaar, Broek | ||
Lanklaar, Kruispunt | ||
Dilsen, Boslaan | ||
Dilsen, Kruispunt | ||
Rotem, Kasteel | ||
Rotem, Kruispunt | ||
Elen, Weg naar de Broeken | ||
Elen, Zonnestraat | ||
Elen, Kruispunt | ||
Elen, Breemstraat | ||
Elen, Rotsheide | ||
Maaseik, Oude Barrier | ||
Maaseik, Zaveldijk | ||
Maaseik, Plantage | ||
Maaseik, Bospoort | ||
Maaseik, Burgemeester Philipslaan | ||
Maaseik, Van Eycklaan | ||
Maaseik, Kazerne | ||
Maaseik, Schuurstraat | ||
Maaseik, Wurfeld | ||
Maaseik, Jagersborg | ||
Maaseik, Bewel |
Geschiedenis
Op 1 januari 2023 werd de eerste fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Op deze datum werden de buslijnen van en naar de Bewelvestigingen geherstructureerd. Op deze datum werd de routevariant van lijn 61 naar Maaseik Bewel afgesplitst en ondergebracht bij de nieuwe lijn 638, zodat het lijnnummer een verwijzing is naar de reguliere lijn die op een trajectdeel rijdt. Nieuw was dat betreffende rit al in Lanaken ging beginnen en dat voortaan ook een overstapvrije terugrit werd geboden.