Lijn 29 Kerkrade Busstation - Bocholtz Baneheiderweg
Voormalige buslijn 29 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Zuid-Limburg (2007-2016) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 6 januari 2008 t/m 31 januari 2009 |
Voorganger(s) | 29, 45 |
Opvolger(s) | 29, 43 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 0-2x/uur |
Avond | 0-2x/uur |
Zaterdag | 0-2x/uur |
Zondag | 0-2x/uur |
Lijn 29 reed van Kerkrade via Eygelshoven, Landgraaf, Heerlen, Kerkrade, Simpelveld en Bocholtz naar Baneheide.
Dienstregeling
- Het traject tussen Kerkrade Parkstad Stadion en Baneheide werd, alleen in de spitsuren, altijd door een losse bus gereden. Doorgaande reizigers moesten bij het Parkstad Stadion altijd overstappen.
Route
Halte | ||
Kerkrade, Busstation | ||
Kerkrade, Hoofdstraat | ||
Kerkrade, Onze Lieve Vrouwestraat | ||
Kerkrade, Zonstraat/Ailbertuslaan | ||
Kerkrade, Zonstraat/Lindenlaan | ||
Kerkrade, Lückerheide | ||
Kerkrade, Eygelshovergracht | ||
Kerkrade, Kerkraderstraat | ||
Eygelshoven, Veldhofstraat | ||
Eygelshoven, Stegel | ||
Eygelshoven, Markt | ||
Eygelshoven, Waubacherweg | ||
Eygelshoven, Gravenweg | ||
Landgraaf, Schanserweg | ||
Landgraaf, Hoefveld/Kerk | ||
Landgraaf, Hereweg/Gatseweg | ||
Landgraaf, Hereweg/Vaechshof | ||
Landgraaf, De Dormig | ||
Landgraaf, Op de Heugden | ||
Landgraaf, Streep | ||
Landgraaf, Leenhof/Kerk | ||
Heerlen, Schaesbergerweg | ||
Heerlen, Spoorsingel/Overweg | ||
Heerlen, Station | ||
Heerlen, Stadsschouwburg | ||
Heerlen, Akerstraat | ||
Heerlen, Bernardinuscollege | ||
Heerlen, Molenberglaan | ||
Heerlen, Hofdijkstraat | ||
Heerlen, Kerkraderweg/Gezellesteenweg | ||
Heerlen, Pegasuslaan | ||
Heerlen, Oogstweg/Tarwehof | ||
Heerlen, Palestinastraat 105 | ||
Heerlen, Palestinastraat 5 | ||
Heerlen, Peter Schunckstraat | ||
Kerkrade, Parkstad Stadion | ||
Kerkrade, Heerlenersteenweg | ||
Kerkrade, Elbereveldstraat | ||
Kerkrade, Graverstraat 68 | ||
Kerkrade, Pleinstraat | ||
Kerkrade, Drievogelweg | ||
Kerkrade, Beitel/Locht | ||
Heerlen, Beitel/Sourethweg | ||
Simpelveld, Molsberg | ||
Simpelveld, Oranjeplein | ||
Simpelveld, Sint Jozefbrug | ||
Bocholtz, Kievitsbrug | ||
Bocholtz, Simpelvelderweg/Groeneweg | ||
Bocholtz, Patersplein | ||
Bocholtz, Wilhelminastraat | ||
Bocholtz, Heiweg 60 | ||
Bocholtz, Bocholtzerheide | ||
Baneheide, Baneheiderweg |
Geschiedenis
Op 6 januari 2008 werd een extra spitsroute toegevoegd aan de route van lijn 29 tussen Kerkrade Stadion en Baneheide, waarmee het traject van lijn 45 overgenomen werd. Doorgaande reizigers moesten bij het Parkstad Stadion nog altijd overstappen op een andere bus in de richting van Heerlen. Op de rest van het traject bleven de route en dienstregeling verder ongewijzigd.
Vanaf 1 februari 2009 werden de spitsritten tussen Kerkrade en Bocholtz onderdeel van lijn 43, die in de spitsrichting voortaan 4x/uur ging rijden. Vanaf het Busstation in Kerkrade ging lijn 29 juist verder rijden naar Bleijerheide, waarmee een deel van de route van lijn 26 overgenomen werd. De bus bleef ongewijzigd dagelijks 2x/uur rijden over het hele traject.