Lijn N7 Hamm, Hauptbahnhof - Rhynern Mitte
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 aug 2022 om 11:26
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbuslijn N7 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Hamm |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | MAN Lion's City Solaris Urbino |
Rijdt sinds | 18 juli 2021 |
Voorganger(s) | N122 |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 1x/dag |
Dinsdagnacht | 1x/dag |
Woensdagnacht | 1x/dag |
Donderdagnacht | 1x/dag |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur (vanaf 22:00) |
Zondagnacht | 1x/dag |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn N7 rijdt van Hamm Hauptbahnhof via Süden, Berge, Rhynern, Westtünnen en Caldenhof terug naar Hamm Hauptbahnhof.
Dienstregeling
- Van zondag- tot en met donderdagnacht rijdt alleen rond middernacht een rit.
Route
Halte | ||
Hamm, Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Platz | ||
Hamm, Westentor | ||
Hamm, Weststraße | ||
Hamm, Hans-Böckler-Platz | ||
Hamm, Königstraße | ||
Hamm, Ostenwall | ||
Hamm, Rathaus/Bürgeramt | ||
Hamm, Ludwig-Erhard-Straße | ||
Hamm, Schleppweg | ||
Hamm, Tulpenstraße | ||
Hamm, Holunderweg | ||
Hamm, Caldenhof | ||
Hamm, Berufsförderungswerk | ||
Hamm, Von-Thünen-Halle | ||
Hamm, Im Hüls | ||
Hamm, An der Ahse | ||
Hamm, Brehmstraße | ||
Hamm, Dambergstraße | ||
Hamm, Ginsterweg | ||
Hamm, Eulenplatz | ||
Hamm, Weingarten | ||
Hamm, Sankt-Marien-Hospital | ||
Hamm, Hohe Straße | ||
Hamm, Schillerstraße | ||
Hamm, Schillerplatz | ||
Hamm, Langewanneweg | ||
Hamm, Alleestraße | ||
Hamm, Evangelisches Krankenhaus | ||
Hamm, Zentralhallen | ||
Hamm, Hoop | ||
Hamm, Hamm/Süden | ||
Hamm, Ostdorfstraße | ||
Hamm, Betriebshof | ||
Hamm, Dürerstraße | ||
Hamm, Max-Planck-Straße | ||
Hamm, Heideweg | ||
Hamm, Albert-Einstein-Straße | ||
Hamm, Pilsheide | ||
Hamm, Am Rhynerberg | ||
Hamm, Ginsterweg | ||
Hamm, Eulenplatz | ||
Hamm, Weingarten | ||
Hamm, Eschenbuschstraße | ||
Hamm, Weiterbildungsforum | ||
Hamm, Dohmwirthhof | ||
Hamm, Rhynern/Mitte | ||
Geschiedenis
Op 18 juli 2021 vonden in het busnetwerk van Hamm grote wijzigingen plaats. Lijn N122 werd vernummerd in lijn N7. Nieuw op alle nachtlijnen was dat van zondag- tot en met donderdagnacht een rit rond middernacht werd gereden en dat op vrijdag- en zaterdagnacht een extra late rit rond 3:00 uur aan de dienstregeling werd toegevoegd. Tevens werd de halte An der Lohschule hernoemd in Weiterbildungsforum en de halte Rathaus in Rathaus/Bürgeramt.