Lijn 8 Münster, Wolbeck Nogatstraße - Coerde
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 17 jul 2022 om 15:32
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 8 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Münster |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Münster |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G MAN Lion's City G |
Rijdt sinds | 10 oktober 2016 |
Voorganger(s) | 8 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 3x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zaterdagavond | 3x/uur (tot 21:00) |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 2x/uur (tot 21:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 8 rijdt van Münster Wolbeck via Angelmodde, Gremmendorf, Loddenheide, Hauptbahnhof, Stadtmitte en Rumphorst naar Coerde.
Dienstregeling
- Op zondag wordt na circa 12:00 uur de frequentie verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.
- De gehele week rijdt een aansluitende belbus tussen de haltes Gremmendorf Ehrenmal en Delstrup. In de avonduren wordt van en naar de halte Gremmendorfer Weg met aansluiting op lijn N85.
Route
Halte | ||
Münster, Wolbeck Nogatstraße | ||
Münster, Anton-Aulke-Straße | ||
Münster, Zumbuschstraße | ||
Münster, Hiltruper Straße | ||
Münster, Von-Holte-Straße | ||
Münster, Wolbeck Markt | ||
Münster, Am Berler Kamp | ||
Münster, Wolbeck Schulzentrum | ||
Münster, Twenhövenweg | ||
Münster, Haus Angelmodde | ||
Münster, Angelmodde Kirche | ||
Münster, Homannstraße | ||
Münster, Am Hohen Ufer | ||
Münster, Agathastraße | ||
Münster, Altehof | ||
Münster, Pirolweg | ||
Münster, Delstrup | ||
Münster, Zeisigweg | ||
Münster, Böddingheideweg | ||
Münster, Gremmendorf Ehrenmal | ||
Münster, Gremmendorfer Weg | ||
Münster, Erbdrostenweg | ||
Münster, Heumannsweg | ||
Münster, Martin-Luther-King-Weg | ||
Münster, Willy-Brandt-Weg | ||
Münster, Loddenheide/Beresa | ||
Münster, P+R Nieberdingstraße | ||
Münster, MCC Halle Münsterland | ||
Münster, Stadtwerke/Hafen | ||
Münster, Hansaring | ||
Münster, Von-Steuben-Straße | ||
Münster, Hauptbahnhof | ||
Münster, Eisenbahnstraße | ||
Münster, Altstadt/Bült | ||
Münster, Theater Münster | ||
Münster, Standesamt | ||
Münster, Lotharingerstraße | ||
Münster, Neubrückentor | ||
Münster, Maximilianstraße | ||
Münster, Kanalstraße | ||
Münster, Pumpenhaus/Lublinring | ||
Münster, Niedersachsenring | ||
Münster, Hoher Heckenweg | ||
Münster, Rumphorstweg | ||
Münster, Braseweg | ||
Münster, Sibeliusstraße | ||
Münster, Meerwiese/Begegnungszentrum | ||
Münster, Josefine-Mauser-Straße | ||
Münster, Königsberger Straße | ||
Münster, Elbinger Straße | ||
Münster, Ziegeleiteich | ||
Münster, Dachsleite | ||
Münster, Coerheide | ||
Münster, Coerde |
Geschiedenis
Op 10 oktober 2016 werd de gehele stadsdienst van Münster opnieuw opgezet. Lijn 8 ging niet langer tussen Coerde en Kinderhaus rijden, dit traject werd overgenomen door de nieuwe lijn 19. Daarnaast werd er niet langer via Hörstertor gereden, maar via de Lublinring.