Lijn 8 Münster, Wolbeck Nogatstraße - Kinderhaus Schulzentrum
Voormalige buslijn 8 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Münstersub |
Verkeersverbond | VGM |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Münster |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G MAN Lion's City G |
Periode | ... t/m 9 oktober 2016 |
Opvolger(s) | 8, 19 |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1-3x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-3x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1-3x/uur |
Zaterdagavond | 1-3x/uur (tot 21:00) |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 1-2x/uur (tot 21:00) |
Lijn 8 reed van Münster Wolbeck via Angelmodde, Gremmendorf, Loddenheide, Hafen, Hauptbahnhof, Stadtmitte, Rumphorst en Coerde naar Kinderhaus.
Dienstregeling
- Tussen Coerde en Kinderhaus werd gewoonlijk 1x/uur gereden. Alleen in de spitsuren en rond het middaguur reden er enkele extra ritten op dit traject. Deze extra vervielen in de vakanties.
- Op zondag werd na 12:00 uur de frequentie verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.
- De gehele week reed een aansluitende belbus tussen de haltes Gremmendorf Ehrenmal en Delstrup.
Route
Halte | ||
Münster, Wolbeck Nogatstraße | ||
Münster, Anton-Aulke-Straße | ||
Münster, Zumbuschstraße | ||
Münster, Hiltruper Straße | ||
Münster, Von-Holte-Straße | ||
Münster, Wolbeck Markt | ||
Münster, Am Berler Kamp | ||
Münster, Wolbeck Schulzentrum | ||
Münster, Twenhövenweg | ||
Münster, Haus Angelmodde | ||
Münster, Angelmodde Kirche | ||
Münster, Homannstraße | ||
Münster, Am Hohen Ufer | ||
Münster, Agathastraße | ||
Münster, Altehof | ||
Münster, Pirolweg | ||
Münster, Delstrup | ||
Münster, Zeisigweg | ||
Münster, Böddingheideweg | ||
Münster, Gremmendorf Ehrenmal | ||
Münster, Gremmendorfer Weg | ||
Münster, Erbdrostenweg | ||
Münster, Heumannsweg | ||
Münster, Martin-Luther-King-Weg | ||
Münster, Willy-Brandt-Weg | ||
Münster, Loddenheide/Beresa | ||
Münster, P+R Nieberdingstraße | ||
Münster, MCC Halle Münsterland | ||
Münster, Stadtwerke/Hafen | ||
Münster, Hansaring | ||
Münster, Von-Steuben-Straße | ||
Münster, Hauptbahnhof | ||
Münster, Eisenbahnstraße | ||
Münster, Altstadt/Bült | ||
Münster, Theater Münster | ||
Münster, Lotharingerstraße | ||
Münster, Standesamt | ||
Münster, Hörstertor/Staatsarchiv | ||
Münster, Hörstertor/Standesamt | ||
Münster, Piusallee | ||
Münster, Alsenstraße | ||
Münster, Niedersachsenring | ||
Münster, Hoher Heckenweg | ||
Münster, Rumphorstweg | ||
Münster, Braseweg | ||
Münster, Sibeliusstraße | ||
Münster, Meerwiese/Begegnungszentrum | ||
Münster, Josefine-Mauser-Straße | ||
Münster, Königsberger Straße | ||
Münster, Elbinger Straße | ||
Münster, Ziegeleiteich | ||
Münster, Dachsleite | ||
Münster, Coerheide | ||
Münster, Coerde | ||
Münster, Holtmannsweg | ||
Münster, Provinzial | ||
Münster, Salzmannstraße | ||
Münster, Am Burloh | ||
Münster, Janningsweg | ||
Münster, Kristiansandstraße | ||
Münster, Rektoratsweg | ||
Münster, Heidkamp | ||
Münster, Idenbrockplatz | ||
Münster, Kinderhaus Schulzentrum |
Geschiedenis
Op 10 oktober 2016 werd de gehele stadsdienst van Münster opnieuw opgezet. Lijn 8 ging niet langer rijden tussen Coerde en Kinderhaus, dit werd overgenomen door de nieuwe lijn 19.