Leer (Ostfriesland)
Station Leer (Ostfriesland) | |
---|---|
Plaats | Leer |
Land | Duitsland |
Verkorting | HLEE |
NS-verkorting | Leer |
Vervoerder(s) | Arriva, DB |
Station Leer (Ostfriesland) is vanuit Nederland het eindpunt van de serie 20300 van Groningen naar Leer.
Het station telt 3 perrons en vanaf het station vertrekken ook treinen richting Emden, Norden, Münster en Hannover.
Inhoud
Dienstregeling 2011
Richting Nieuweschans
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.20 | 20300 | Groningen (elke 2 uur, niet op zondag) | Stoptrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.45 | 20300 | Groningen (elke 2 uur, alleen op zondag) | Stoptrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Let op: bovengenoemde vertrektijden en -sporen kunnen in de vroege ochtend, in de late avond of in het weekend anders zijn. Kijk voor meer informatie op de pagina van de desbetreffende treinserie en raadpleeg voor vertrek altijd een reisplanner.
Historische dienstregeling
- Informatie over de bediening van Leer (Ostfriesland) door treinen in het verleden is te vinden onder Leer (Ostfriesland)/Bediening.
Bus
Leer ZOB | |
---|---|
Plaats | Leer |
Concessie(s) | Buitenland |
Vervoerder(s) | Weser-Ems Bus |
Vorm | Stripbusstation |
Type | Statisch |
Vanaf het busstation bij het station vertrekken een aantal buslijnen.
Stadsbus (Weser-Ems Bus)
Streekbus (Weser-Ems Bus)
- 460: Leer - Hesel - Middelburg - Aurich
- 467: Leer - Hesel - Bagband - Ostgroßefehn - Wiesmoor
- 479: Leer - Jheringsfehn
- 481: Leer - Veenhusen - Warsingsfehn - Jheringsfehn - Hatshausen - Westgroßefehn - Aurich
- 600: Leer - Folmhusen - Ihrhove - Flachsmeer - Völlerköningsfehn - Papenburg
- 605: Leer > Soltborg > Jerngum > Critzum > Oldendorp > Ditzum > Oldendorp > Leer
- 620: Leer - Hörnhusen - Weener - Bunde (- Nieuweschans)
- 621: Leer - Veenhüsen - Neermoor - Terborg - Emden
- 623: Leer - Nortmoor - Filsum - Stickhausen - Detern - Hollen - Augustfehn (spits)
- 635: Leer - Hörnhusen - Weener - Stapelmoor - Diele - Boen - Wymeer (spits)
- 656: Leer - Backemoor - Holtermoor - Ostrhauderfehn - Langholt - Burlage (spits)
- 690: Leer - Collinghorst - Westrhauderfehn