Lijn 577 Siegburg Bahnhof - Neunkirchen-Seelscheid Antoniusplatz
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 26 nov 2021 om 23:38 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |buitenland=ja |dienstregeling=2022 |lijnnr=577 |land=Duitsland |vervoerder=RSVG |verkeersverbond=VRS |lijnsoort=Streekbus |materieel=MAN Lion's Ci...')
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 577 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RSVG |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City Solaris Urbino Mercedes-Benz Citaro Iveco Crossway |
Rijdt sinds | 12 december 2021 |
Voorganger(s) | 577 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2-3x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-2x/uur |
Avond (weekend) | 1x/uur |
Nacht | 1x/uur (vr-za, tot 2:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 577 rijdt van Siegburg Stadtmitte via Siegburg Stallberg, Lohmar Heide, Lohmar Albach, Lohmar Inger, Lohmar Birk en Lohmar Pohlhausen naar Neunkirchen-Seelscheid Neunkirchen.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee toegevoegde ritten van Neunkirchen-Seelscheid Antoniusplatz naar Siegburg Bahnhof. Tevens rijdt in de ochtendspits een scholierenrit van Polhhausen naar Neunkirchen-Seelscheid Antoniusplatz.
- In de middag rijden bovenop de frequentie van 2x/uur twee scholierenritten tussen Siegburg Bahnhof en Neunkirchen-Seelscheid Antoniusplatz.
- Doordeweeks wordt de frequentie na circa 21:00 uur afgebouwd van 2x/uur naar 1x/uur.
Route
Halte | ||
Siegburg, Bahnhof | ||
Siegburg, Rhein-Sieg-Forum | ||
Siegburg, Zum Hohen Ufer | ||
Siegburg, Heinrichstraße | ||
Siegburg, Cecilienstraße | ||
Siegburg, Holzgasse | ||
Siegburg, Schwimmbad | ||
Siegburg, Stallberg Kirche | ||
Siegburg, Franzhäuschen | ||
Lohmar, Kapellenstraße | ||
Lohmar, Albach | ||
Lohmar, Inger | ||
Lohmar, Zum Friedenskreuz | ||
Lohmar, Birk Kirche | ||
Lohmar, Marienhöhe | ||
Lohmar, Hochhausen | ||
Lohmar, Winkel Abzweig | ||
Lohmar, Pohlhausen | ||
Neunkirchen-Seelscheid, Herkenrath Abzweig | ||
Neunkirchen-Seelscheid, Antoniusplatz |
Geschiedenis
Op 12 december 2021 kwam het traject tussen Neunkirchen en Much te vervallen en werd overgenomen door lijn 578. Op lijn 577 werden op vrijdag- en zaterdagnacht enkele ritten aan de dienstregeling toegevoegd. Tegelijkertijd werden in Siegburg de haltes Markt en Stadthalle hernoemd in Rhein-Sieg-Forum, de eenrichtingshalte AOK in Cecilienstraße en de halte Zeithstraße in Stallberg Kirche.