Lijn 653 Groningen Centraal Station - Eelde Burgemeester J. Legroweg 31
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 18 dec 2010 om 14:48 (Lijn 653 Groningen CS - Eelde Terracollege hernoemd naar Lijn 653 Groningen CS - Eelde Burg. J. Legroweg 31)
Buslijn 653 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes Citaro LE |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 653 rijdt van Groningen rechtstreeks naar Eelde.
Deze lijn rijdt alleen in de ochtendspits richting Eelde. In de tegenrichting maken passagiers gebruik van lijn 602.
Route
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Parkbrug | ||
Groningen, Brailleweg | ||
Groningen, Van Schendelstraat | ||
Groningen, Van Iddekingeweg | ||
Groningen, P.C. Hooftlaan | ||
Groningen, Van Ketwich Verschuurlaan | ||
Haren, P+R / A28 | ||
Paterswolde, Vennerstraat | ||
Eelde, Burg. J. Legroweg 31 |