Lijn 4 Hilversum, Station NS - Zeeheldenkwartier
Voormalige buslijn 4 | |
Vervoerder(s) | Midnet (... - 1999), Connexxion (1999 - ...) |
Regio | Gooi- en Vechtstreek |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Hilversum |
Materieel | Den Oudsten Alliance B90 |
Periode | iig. 1996 t/m 1999 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 4 reed van station Hilversum via het Centrum naar het Zeeheldenkwartier.
Route
Halte | ||
Hilversum, Station | ||
Hilversum, Groest | ||
Hilversum, Kapelstraat | ||
Hilversum, Kerkbrink | ||
Hilversum, Ruitersweg | ||
Hilversum, Koningsstraat | ||
Hilversum, Gijsbrecht van Amstelstraat | ||
Hilversum, Carolushuis | ||
Hilversum, Diependaalselaan | ||
Hilversum, Karel Doormanlaan | ||
Hilversum, Chatham | ||
Hilversum, Kolhornseweg | ||
Hilversum, Begraafplaats Zuiderhof | ||
Hilversum, Rozenstraat | ||
Hilversum, Eglantierstraat | ||
Hilversum, Kastanjelaan | ||
Hilversum, Goudenregenlaan | ||
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1997/1998 werd van maandag t/m zaterdag overdag elk half uur gereden en 's avonds en op zondag elk uur. De route liep in deze dienstregeling nog via het Ziekenhuis en het Sportpark gereden.
Halte | ||
Hilversum, Station | ||
Hilversum, Bordetstraat | ||
Hilversum, J. v/d Heydenstraat | ||
Hilversum, v/d Sande Bakhuysenstraat | ||
Hilversum, Lorentzweg | ||
Hilversum, Daltonstraat | ||
Hilversum, Oosterengweg | ||
Hilversum, Oude Amersfoortseweg | ||
Hilversum, Compagnieweg | ||
Hilversum, Ziekenhuis | ||
Hilversum, Compagnieweg | ||
Hilversum, Willem Barentszweg | ||
Hilversum, Sportpark | ||
Hilversum, Diependaalsedrift | ||
Hilversum, Vermeerlaan | ||
Hilversum, Eikbosserweg | ||
Hilversum, Zuiderkerk | ||
Hilversum, Gijsbrecht van Amstelstraat | ||
Hilversum, Neuweg |
Later bij Connexxion ging de lijn de gehele week door een basisuurdienst rijden.