Lijn 27 Antwerpen, Centraal Station - Kinderziekenhuis
Voormalige buslijn 27 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Antwerpen |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 oktober 2010 |
Opvolger(s) | 21, 22 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2 -3x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 27 reed van Antwerpen Centraal Station, Antwerpen Harmonie, Wilrijk Bist en Antwerpen Middelheim naar Antwerpen Kinderziekenhuis.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Centraal Station | ||
Antwerpen, Quellin | ||
Antwerpen, Rubenslei | ||
Antwerpen, Loosplaats | ||
Antwerpen, Lange Kievitstraat | ||
Antwerpen, Van den Nestlei | ||
Antwerpen, Lange Leemstraat | ||
Antwerpen, Harmonie | ||
Antwerpen, Provinciehuis | ||
Antwerpen, Markgravelei | ||
Antwerpen, deSingel | ||
Antwerpen, Antwerp Expo | ||
Antwerpen, Generaal Cabrastraat / Rijckmansstraat | ||
Antwerpen, Vlaamsekunstlaan / Tentoonstellingslaan | ||
Antwerpen, Jan De Voslei | ||
Antwerpen, Zamenhofstraat | ||
Antwerpen, De Bosschaert | ||
Antwerpen, Schijfwerper | ||
Wilrijk, Julius De Geyterstraat | ||
Wilrijk, Michel Willemslaan/ Pastoor Bauwenslaan | ||
Wilrijk, Ridderveld | ||
Wilrijk, Valaardreef Kerk | ||
Wilrijk, Rooiboslaan | ||
Wilrijk, Kieboomsstraat | ||
Wilrijk, Kern | ||
Wilrijk, Bist | ||
Wilrijk, Sint-Sebastiaanstraat / Steytelincklei | ||
Wilrijk, Kerkhofstraat / Sint-Bavostraat | ||
Wilrijk, Vaderlandstraat | ||
Wilrijk, Dennenlaan | ||
Wilrijk, Beukenlaan / Hans van Mildertplein | ||
Wilrijk, Sint-Augustinusziekenhui | ||
Antwerpen, Groenenborgerlaan | ||
Wilrijk, Pius X Plein | ||
Wilrijk, Hindenstraat/ Keizershoevestraat | ||
Berechem, Middelheim / Floraliënlaan | ||
Antwerpen, Koninklijkelaan | ||
Antwerpen, Lindendreef | ||
Antwerpen, Middelheim | ||
Antwerpen, Kinderziekenhuis |
Geschiedenis
Op 1 november 2010 werden de buslijnen die door Wilrijk reden aangepast, de lijnen 25, 26, 27, 501, 502 en 503 verdwenen en hun reisweg werd overgenomen door nieuwe lijnen 180, 181, 182, 183 en door de oude lijnen 17, 21, 22 die langs een andere route gingen rijden.