|
Route
|
|
|
|
394
|
Eupen - Hestreux - Baraque Michel - Mont Rigi - Botrange - Sourbrodt - Elsenborn (- Nidrum (← Berg)) - Bütgenbach - Büllingen - Amel - Sankt Vith (mogelijk verouderd)
|
Schoolbus
|
Les Autobus Blaise/SADAR i.o.v. TEC
|
|
395
|
Verviers - Mangombroux - Jehanster - Polleur - Tiège - Sart-lez-Spa - Sart-Station - Francorchamps - Burnenville - Malmedy - Géromont - Baugnez - Ligneuville - Pont - Recht - Nieder-Emmels - Sankt Vith - Neubrück - Grüfflingen - Oudler - Reuland - Reuland-Bahnhof (- Steffeshausen - Auel) (mogelijk verouderd)
|
Streekbus
|
Satracom/Voyages Wergifosse i.o.v. TEC
|
|
398
|
Recht - Nieder-Emmels - Ober-Emmels - Sankt Vith (mogelijk verouderd)
|
Schoolbus
|
Les Autobus Blaise i.o.v. TEC
|
|
400
|
Sourbrodt - Weywertz - Faymonville - Schoppen - Möderscheid - Heppenbach - Valender - Meyerode - Medell - Sankt Vith (mogelijk verouderd)
|
Streekbus
|
Les Autobus Blaise/SADAR i.o.v. TEC
|
|
401
|
(Grand-Halleux -) Vielsalm - Ville-du-Bois - Petit-Thier - Poteau - Rodt - Hinderhausen - Rodt - Sankt Vith - Setz - Atzerath - Mackenbach - Heuem - Schönberg - Andler (- Herresbach) - Manderfeld (- Berterath - Hergersberg - Allmuthen - Hergersberg - Hüllscheid - Merlscheid - Lanzerath - Losheimergraben) (mogelijk verouderd)
|
Streekbus
|
Les Autobus Blaise i.o.v. TEC
|
|
402
|
Lanzerath - Wereth - Herresbach - Andler - Schönberg - Heuem - Mackenbach - Atzerath - Setz - Sankt Vith (mogelijk verouderd)
|
Schoolbus
|
Satracom i.o.v. TEC
|
|
406
|
Rocherath - Krinkelt - Wirtzfeld - Büllingen ((- Hepscheid - Heppenbach - Valender - Mirfeld) - Amel (- Meyerode - Medell)/(- Wallerode) - Sankt Vith) (mogelijk verouderd)
|
Streekbus
|
Satracom i.o.v. TEC
|
|
465
|
Gerolstein - Lissingen - Büdesheim - Wallersheim - Fleringen - Weinsheim - Brühlborn - Dausfeld - Prüm - Wirbelscheid - Niedermehlen ((← Hontheim) - Herscheid)/[- Sellerich] - Brandscheid - Bleialf - Großlangenfeld - Winterspelt - Wallmerath - Steinebrück - Sankt Vith (mogelijk verouderd)
|
Streekbus
|
André Busverkehre
|
|
495
|
Reuland-Bahnhof - Bracht - Maspelt - Alster - Reuland - Lascheid - Oudler - Espeler - Thommen - Grüfflingen - Neubrück - Sankt Vith (mogelijk verouderd)
|
Schoolbus
|
Satracom i.o.v. TEC
|
|
496
|
Reuland-Bahnhof - Stoubach - Ouren - Wemperhardt - Malscheid - Lengeler - Dürler - Oudler - Grüfflingen - Neubrück [← Galhausen] - Sankt Vith (mogelijk verouderd)
|
Schoolbus
|
Satracom i.o.v. TEC
|
|
747
|
Born - Nieder-Emmels - Sankt Vith (mogelijk verouderd)
|
Schoolbus
|
Les Autobus Blaise i.o.v. TEC
|
|
748
|
Sourbrodt - Ovifat - Robertville - Waimes - Ondenval - Iveldingen - Eibertingen - Amel - Montenau - Deidenberg - Born - Nieder-Emmels - Sankt Vith (mogelijk verouderd)
|
Streekbus
|
Les Autobus Blaise/Voyages Wergifosse i.o.v. TEC
|
|
848
|
(Gouvy - Ourthe - Deiffelt - Beho -) Aldringen - Maldingen - Braunlauf - Weisten - Crombach - [(Galhausen → Neubrück →) Neundorf] - Sankt Vith (mogelijk verouderd)
|
Streekbus
|
Les Autobus Blaise i.o.v. TEC
|
|
948
|
Rödgen - Alfersteg - Weppeler - Steinebrück - Lommersweiler - Neidingen - Wiesenbach - Sankt Vith (mogelijk verouderd)
|
Schoolbus
|
Les Autobus Blaise i.o.v. TEC
|
|
E23
|
Eupen - Baraque Michel - Botrange - Sourbrodt - Weywertz - Bütgenbach - Büllingen - Amel - Sankt Vith (- Grüfflingen - Oudler - Reuland) (mogelijk verouderd)
|
Streekbus
|
SADAR/Satracom i.o.v. TEC
|
|