Lijn 15 Lelystad, Station Centrum - Wold
Voormalige buslijn 15 | |
Vervoerder(s) | Midnet (... - 1999), Connexxion (1999 - ...) |
Regio | Zuid-Flevoland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Lelystad |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | 28 mei 1995 t/m ... |
Voorganger(s) | 6 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 15 reed van station Lelystad Centrum een grote lusroute via het Ziekenhuis, de Waterwijk, de Landerijen en de Boswijk.
Dienstregeling
- Op zaterdag overdag werd alleen tussen ca. 12:00 en 18:00 elk half uur gereden.
- In de avonduren en op zondag werd naar de Landerijen niet via het Ziekenhuis gereden.
Route
Halte | ||
Lelystad, Station Centrum | ||
Lelystad, Zuiderzee Ziekenhuis | ||
Lelystad, Politiebureau | ||
Lelystad, Hollands Diepstraat | ||
Lelystad, Oostzeestraat | ||
Lelystad, Zwartezeestraat | ||
Lelystad, Ekenstein | ||
Lelystad, Duinbeek | ||
Lelystad, Nienoord | ||
Lelystad, Zoom | ||
Lelystad, Horst | ||
Lelystad, Winkelcentrum Kamp | ||
Lelystad, Wold | ||
Lelystad, Kamp | ||
Lelystad, Zuiderzee Ziekenhuis | ||
Lelystad, Station Centrum |
Geschiedenis
Op 28 mei 1995 werd het lijnnummer 6 vernummerd naar lijn 15, om daarmee voor de reiziger te verduidelijken dat deze route de tegengestelde richting is van lijn 5; dit naar analogie van de andere stadsbussen in Lelystad. De route en dienstregeling bleven verder ongewijzigd.
Halte | ||
Lelystad | Lelystad Centrum | |
Lelystad, Ravelijn | ||
Lelystad, Zuiderzee Ziekenhuis | ||
Lelystad, Politiebureau | ||
Lelystad, Dollardstraat | ||
Lelystad, Griend | ||
Lelystad, Zoom | ||
Lelystad, Horst Oost | ||
Lelystad, Horst West | ||
Lelystad, Wold | ||
Lelystad, Kamp | ||
Lelystad, 't Laar | ||
Lelystad, Zuiderzee Ziekenhuis | ||
Lelystad, Ravelijn | ||
Lelystad, Station Centrum |