Lijn 164 's-Hertogenbosch Centraal Station - Druten Busstation
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 3 dec 2010 om 10:47
Voormalige buslijn 164 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Rivierenland |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Divers |
Periode | t/m 10 december 2010 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 164 was een spitsbus en reed van 's-Hertogenbosch via Hedel, Velddriel, Kerkdriel, Rossum, Heerewaarden, Dreumel, Wamel, Beneden-Leeuwen en Boven-Leeuwen naar Druten.
Deze lijn reed hetzelfde traject als lijn 165, maar stopte op minder haltes onderweg.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Orthen | ||
's-Hertogenbosch, Hambakenweg | ||
Hedel, Treurenburg | ||
Hedel, Prinses Beatrixstraat | ||
Hedel, Maas & Waal | ||
Hedel, Drielseweg | ||
Velddriel, Sellikstraat | ||
Velddriel, Kapelstraat | ||
Velddriel, Voorstraat | ||
Velddriel, Wordenseweg | ||
Kerkdriel, Kruidenlaan | ||
Kerkdriel, Kloosterstraat | ||
Kerkdriel, Bandijk | ||
Rossum, Burg. van Randwijckstraat | ||
Rossum, Julianaweg | ||
Rossum, Van Thielenhof | ||
Rossum, De Vaste Burcht | ||
Heerewaarden, Schans | ||
Heerewaarden, De Buke | ||
Heerewaarden, Van Heemstraweg | ||
Heerewaarden, Veluwe | ||
Dreumel, Sportterrein | ||
Dreumel, Kerk | ||
Dreumel, Plan Rowoud | ||
Dreumel, Kleine Schouwburg | ||
Dreumel, Van Maurik | ||
Wamel, Zijvond | ||
Wamel, Stationsstraat | ||
Wamel, Gouden Leeuw | ||
Wamel, Sint Henricusstraat | ||
Wamel, Kasteelstraat | ||
Beneden-Leeuwen, Akkerstraat | ||
Beneden-Leeuwen, Veesteeg | ||
Boven-Leeuwen, Molenstraat | ||
Puiflijk, Kerkstraat | ||
Druten, 't Koekoeksnest | ||
Druten, Leigraaf | ||
Druten, Busstation |