Lijn 253 Boom Markt - Dendermonde Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 253 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 253 rijdt van Boom via Ruisbroek, Puurs, Oppuurs, Sint-Amands en Baasrode naar Dendermonde.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt van Sint-Amands naar Puurs gereden en van Puurs naar Dendermonde; in de middagspits wordt van Dendermonde naar Puurs gereden en van Puurs naar Sint-Amands.
- In de ochtendspits rijdt één rit via de Nachtegaalstraat in Dendermonde en rijdt één rit naar de halte RMS in Boom.
- Op woensdagmiddag of in de middagspits begint één rit bij het RMS in Boom en begint één rit bij de Nachtegaalstraat in Dendermonde. Op woensdagmiddag begint één extra rit 's middags bij de halte Markt in Boom.
Route
Halte | ||
Boom, RMS 1 | ||
Boom, RMS 2 | ||
Boom, Guido Gezellestraat | ||
Boom, Conscienceplein | ||
Boom, Afstaphalte PTS | ||
Boom, Advokaatstraat | ||
Boom, Markt | ||
Willebroek, Klein Willebroek | ||
Ruisbroek, Produits Chimique | ||
Ruisbroek, Oud-Gemeentehuis | ||
Ruisbroek, Beemdstraat | ||
Ruisbroek, Jan de Donckerlaan | ||
Ruisbroek, Begonialaan | ||
Ruisbroek, Pullaarsteenweg | ||
Puurs, Pullaar | ||
Puurs, Brabantstraat | ||
Puurs, Alcon Couvreur | ||
Puurs, Pfizer | ||
Puurs, Alfons Meersmansdreef | ||
Puurs, Kalfortdorp | ||
Puurs, Merkenveld | ||
Puurs, Station | ||
Puurs, Markt | ||
Puurs, Hooiveld | ||
Puurs, Hof ten Berg | ||
Puurs, Zeutestraat | ||
Oppuurs, Kerkhof | ||
Oppuurs, Oppuurs Station | ||
Oppuurs, Schoolstraat | ||
Oppuurs, Schaddekensdries | ||
Oppuurs, Pandgatheide | ||
Sint-Amands, Heidestraat | ||
Sint-Amands, Buisstraat | ||
Sint-Amands, Station | ||
Sint-Amands, De Valk | ||
Sint-Amands, Boonhof | ||
Sint-Amands, Dorekensstraat | ||
Sint-Amands, Fok | ||
Buggenhout, Weide | ||
Buggenhout, Van Praet | ||
Buggenhout, Brielstraat | ||
Buggenhout, Diepmeerstraat | ||
Baasrode, Noord Station | ||
Baasrode, Vermijlenstraat | ||
Baasrode, Scheepswerfstraat | ||
Baasrode, Rosstraat | ||
Baasrode, Broekkouter | ||
Baasrode, Broekstraat | ||
Baasrode, Weg naar Vlassenbroek | ||
Dendermonde, Industrieweg | ||
Dendermonde, Korte Dijkstraat | ||
Dendermonde, Kroonveldlaan | ||
Dendermonde, Nachtegaalstraat | ||
Dendermonde, Veerstraat | ||
Dendermonde, Oude Vest | ||
Dendermonde, Brusselsestraat | ||
Dendermonde, Station | ||
Dendermonde, Brusselsestraat | ||
Dendermonde, Oude Vest | ||
Dendermonde, Veerstraat | ||
Dendermonde, Nachtegaalstraat |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is onbekend.
In de dienstregeling 2006 reed in de ochtendspits één rit van Sint-Amands naar Dendermonde en twee ritten van Boom Station naar Dendermonde, waarvan één rit via de Nachtegaalstraat reed. Op woensdagmiddag reed één rit van Dendermonde Nachtegaalstraat naar Puurs Kalfort en in de middagspits reed één rit van Dendermonde Nachtegaalstraat naar Puurs Station.