Lijn 12 Groningen, Van Lenneplaan - Hoofdstation
Versie door Ehh (overleg | bijdragen) op 5 apr 2021 om 18:56 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=12 |route='''Groningen:''' De Wijert - Hoofdstation |vervoerder=Arriva |regio=West-Groningen |materieel=o.a. Mercedes-Benz O405 |lijnsoo...')
Voormalige buslijn 12 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Regio | West-Groningen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Groningen |
Materieel | o.a. Mercedes-Benz O405 |
Periode | iig 1998 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 3x/uur (12.00-16.45) |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 12 reed van De Wijert naar het Hoofdstation.
Dienstregeling
- Lijn 12 reed alleen buiten de schoolvakanties van De Wijert naar het Hoofdstation in de middag 3x per uur.
Route
Halte | ||
Groningen, Van Lenneplaan/Van Ketwich Verschuurlaan | ||
Groningen, P.C. Hooftlaan | ||
Groningen, Vondellaan/Van Iddekingeweg | ||
Groningen, Henriëtte Roland Holststraat | ||
Groningen, Maaslaan | ||
Groningen, Parkweg/Parkbrug | ||
Groningen, Hoofdstation |
Geschiedenis
Volgt later