Lijn 72 Ieper Station - Ploegsteert Le Bizet Touquetstraat
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 72 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/dag |
Dal | 2-3x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 4-5x/dag |
Zondag | 2-3x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 72 rijdt van Ieper via Voormezele, Wijtschate, Mesen en Ploegsteert naar Le Bizet.
Dienstregeling
- Uitsluitend tijdens de spitsuren wordt in Ieper via de Markt gereden.
Route
Halte | ||
Ieper, Station | ||
Ieper, Oudstrijderslaan | ||
Ieper, Rijselpoort | ||
Ieper, Sint-Pieterskerk | ||
Ieper, Markt | ||
Ieper, Sint-Pieterskerk | ||
Ieper, Rijselpoort | ||
Ieper, Kemmelseweg | ||
Voormezele, Vaart | ||
Voormezele, Sint-Elooi | ||
Voormezele, Oost-Mesensteenweg | ||
Wijtschate, Capri | ||
Wijtschate, Kapellerie | ||
Wijtschate, Plaats | ||
Wijtschate, Staanijzer | ||
Wijtschate, Bunker | ||
Wijtschate, De Brieke | ||
Mesen, Plaats | ||
Mesen, Au Pelerin | ||
Waasten, Kapel | ||
Waasten, Douve | ||
Waasten, Kruissteen | ||
Waasten, La Hutte | ||
Ploegsteert, Gedenksteen | ||
Ploegsteert, Zwart Paard | ||
Ploegsteert, Kerk | ||
Ploegsteert, Palais des Meubles | ||
Ploegsteert, Rijksschool | ||
Ploegsteert, Kasteel Nonet | ||
Ploegsteert, Le Bizet Driebisschoppenstraat | ||
Ploegsteert, Le Bizet Touquetstraat |