Lijn 18/2 Hallonru Centre - Cherain École
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 18/2 in België | |
Vervoerder(s) | Transports Penning i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 18/2 rijdt van Halonreux via Sommerain, Brisy, Rettigny en Sterpigny naar Cherain.
Route
Halte | ||
Halonreux, Centre | ||
Sommerain, Route de Gouvy | ||
Sommerain, Église | ||
Sommerain, Route de Brisy | ||
Brisy, Église | ||
Rettigny, Chemin de Brisy | ||
Rettigny, Église | ||
Rettigny, Route de Sterpigny | ||
Sterpigny, Route de Rettigny | ||
Sterpigny, Chapelle | ||
Sterpigny, Église | ||
Sterpigny, Chapelle | ||
Cherain, Route de Bovigny | ||
Cherain, Église | ||
Cherain, École |