Lijn 48 Hoorn Station - Hoogwoud Gemeentehuis
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 28 sep 2010 om 19:09 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=48 |vervoerder=Connexxion |concessie=Noord-Holland Noord (2002 - 2008) |lijnsoort=Streekbus |materieel=Berkhof Premier, [[Den Oudsten Allia…')
Voormalige buslijn 48 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2002 - 2008) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Berkhof Premier, Den Oudsten Alliance |
Periode | t/m 14 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 48 reed van Hoorn via Wadway, Spanbroek en Opmeer naar Hoogwoud. Deze lijn reed alleen in de spitsrichting en er werd in Opmeer ('s middags) of Wadway ('s ochtends) aansluiting geboden op lijn 49 die een uitgebreidere route reed en op die tijdstippen niet naar Hoogwoud reed.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Hoorn, Van Dedemstraat / Keern | ||
Wadway, Tramweg | ||
Wadway, Zetorservice | ||
Spanbroek, Huibers | ||
Spanbroek, Nooitgedacht | ||
Spanbroek, Kerk | ||
Spanbroek, Spanbroekerweg | ||
Opmeer, Verzetstraat | ||
Opmeer, Past. Meriusstraat | ||
Opmeer, Breestraat | ||
Opmeer, Gemeentehuis | ||
Opmeer, Pinksterbloem | ||
Opmeer, Planetenlaan | ||
Opmeer, Akkerwinde | ||
Hoogwoud, Koningspade | ||
Hoogwoud, C. van Nootstraat | ||
Hoogwoud, A. Slickerstraat | ||
Hoogwoud, Lastdrager | ||
Hoogwoud, A. van Beierenstraat | ||
Hoogwoud, De Dars | ||
Hoogwoud, De Stolp | ||
Hoogwoud, Herenweg | ||
Hoogwoud, De Lindenhof | ||
Hoogwoud, Gemeentehuis |