Lijn 79 Brussel Schuman - Sint-Lambrechts-Woluwe Kraainem
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 79 in België | |
Vervoerder(s) | MIVB |
Entiteit | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brussel |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 2 juli 2007 |
Frequenties
| |
Spits | 5-6x/uur |
Spits (vakantie) | 5x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 3x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 2-3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 79 rijdt van Schuman via Diamant en Andromeda naar Kraainem.
Dienstregeling
- Op zaterdag gaat de frequentie na 9:30 omhoog van 2x/uur naar 4x/uur.
- Op zondag gaat de frequentie na 10:30 omhoog van 2x/uur naar 3x/uur.
Route
Halte | ||
Brussel, Schuman | ||
Brussel, Michelangelo (Michel-Ange) | ||
Brussel, Geuzen (Gueux) | ||
Brussel, De Jamblinne de Meux | ||
Schaarbeek, Victor Hugo | ||
Schaarbeek, Diamant | ||
Schaarbeek, Goddelijke Zaligmaker (Divin Sauveur) | ||
Evere, Kolonel Bourg (Colonel Bourg) | ||
Evere, Carina (Carène) | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Plejaden (Pléiades) | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Steenbok (Capricorne) | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Andromeda | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Gulledelle | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Ariane | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Marcel Thiry | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Thiry-Woluwe | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Hof ter Musschen | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Cliniques-UCL | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Auditoires-UCL | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Mounier | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Kraainem (Crainhem) |
Geschiedenis
Op 18 september 2017 werd de halte Tractebel hernoemd naar Ariane.