Lijn 46 Rotterdam, Crooswijk - Waalhaven (Noord)
Buslijn 46 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Rotterdam stadsvervoer |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 21.45) |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 46 rijdt van Crooswijk via het centrum en maastunnel naar de Waalhaven.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Zaagmolenbrug | ||
Rotterdam, Crooswijksestraat | ||
Rotterdam, Crooswijksebocht | ||
Rotterdam, Paradijsplein | ||
Rotterdam, Nieuwe Crooswijkseweg | ||
Rotterdam, Boezemstraat | ||
Rotterdam, Boezemsingel | ||
Rotterdam, Oostplein | ||
Rotterdam, Station Blaak | ||
Rotterdam, Keizerstraat | ||
Rotterdam, Westblaak | ||
Rotterdam, Eendrachtsplein | ||
Rotterdam, Sophia Kinderziekenhuis | ||
Rotterdam, Dijkzigt | ||
Rotterdam, Erasmus MC / 's Gravendijkwal | ||
Rotterdam, Katendrechtse Lagedijk | ||
Rotterdam, Gruttostraat | ||
Rotterdam, Nachtegaalplein | ||
Rotterdam, Arendsweg | ||
Rotterdam, Verboomstraat | ||
Rotterdam, Kaatsbaan | ||
Rotterdam, Rietdijk | ||
Rotterdam, Waalhaven N.Z. |