Lijn T13 Itterbeck Post - Ratzel Bloemendahl
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 mei 2020 om 17:10
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn T13 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | BE |
Verkeersverbond | VGB |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Taxibusje |
Rijdt sinds | 7 juli 2019 |
Voorganger(s) | 16 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 13 rijdt van Itterbeck via Getelo, Getelomoor, Egge, Klein Striepe, Striepe, Balderhaarmoor en Wielen naar Ratzel.
Dienstregeling
- De belbus dient minstens één uur van tevoren gereserveerd te worden.
- Er wordt direct tussen de in- en uitstaphalte gereden.
Route
Halte | ||
Itterbeck, Post | ||
Itterbeck, Vorgrundweg | ||
Getelo, Zegger | ||
Getelo, Höllmann | ||
Getelo, Abzweig Itterbeck | ||
Getelomoor, Oelerink | ||
Getelomoor, Alte Schule | ||
Getelomoor, Schütte | ||
Egge, Egger Riesen | ||
Egge, Kapelle | ||
Itterbeck, Itterbecker Dose/Beckmann | ||
Egge, Gaalken | ||
Klein Striepe, Ten Bosch | ||
Klein Striepe, Dieker | ||
Striepe, Striepe | ||
Balderhaar, Telefonhäuschen | ||
Balderhaarmoor, Venndiek/Velge | ||
Balderhaar, Kreuzung Blaaschendiek | ||
Wielen, Zollhäuser | ||
Wielen, Balderhaar | ||
Wielen, Roelfs | ||
Wielen, Heidegut | ||
Wielen, Jacobs | ||
Wielen, Stroeve | ||
Wielen, Schule | ||
Wielen, Slingenberg | ||
Wielen, Schoemaker | ||
Ratzel, Weelink | ||
Ratzel, Zielmann | ||
Ratzel, Bloemendahl |
Geschiedenis
Op 7 juli 2019 werden de bedieningsgebieden van de lijnen 15 en 16 onderverdeeld onder de lijnen T13, T14, T15 en T16.