Lijn T65 Dülmen Bahnhof - Nottuln Alter Hof Schoppmann
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 3 mei 2020 om 11:46
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn T65 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVM |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur (tot 13:00) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn T65 rijdt van Dülmen via Rorup naar Darup.
Route
Halte | ||
Dülmen, Bahnhof | ||
Dülmen, Charleville Mezieres Platz | ||
Dülmen, Gesundheitsamt | ||
Dülmen, Viktorstraße | ||
Dülmen, Marienschule | ||
Dülmen, Butterkamp | ||
Dülmen, Schmitz | ||
Dülmen, Freibad | ||
Dülmen, Silberknapp | ||
Dülmen, Kuhmann | ||
Dülmen, Weddern Schule | ||
Dülmen, Werkstätten Karthaus | ||
Dülmen, Hetrodt | ||
Dülmen, Torbogen Karthaus | ||
Rorup, Schlerkmann | ||
Rorup, Waldschlößchen | ||
Rorup, Ludgerussiedlung | ||
Rorup, Letter Straße | ||
Rorup, Kirchplatz | ||
Rorup, Hanrorup | ||
Rorup, Abzweig Hanrorup | ||
Darup, Gladbeck | ||
Darup, Abzweig Hövel | ||
Darup, Mitte | ||
Darup, Alter Hof Schoppmann |