Lijn T11 Bocholt, Bustreff - Hemden Zollamt
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 26 apr 2020 om 11:49
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn T11 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | StadtBus Bocholt |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Belbus |
Stadsdienst | Bocholt |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1-2x/uur (tot 16:00) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn T11 rijdt van Bocholt naar Hemden.
Dienstregeling
- Er wordt altijd 2x/uur tussen Bustreff en Inselbad Bahia gereden. Het traject tussen Inselbad Bahia en Hemden wordt altijd 1x/uur bereden.
Route
Halte | ||
Bocholt, Bustreff | ||
Bocholt, Sankt Georg Gymnasium | ||
Bocholt, Europa Haus | ||
Bocholt, Domizil Diepenbrock | ||
Bocholt, Up de Welle | ||
Bocholt, Alffstraße | ||
Bocholt, Inselbad Bahia | ||
Hemden, Hemdener Kapelle | ||
Hemden, Kapellenstraße | ||
Hemden, Siedlerstraße | ||
Hemden, Hemdener Ringstraße | ||
Hemden, Kreuzkapellenweg | ||
Hemden, Zollamt |
Geschiedenis
Op 1 augustus 2017 werden de vijf verkeersverbonden in Westfalen samengevoegd tot één tariefverbond met de naam Westfalen Tarif.