Lijn 887 Bad Münstereifel Rathaus - Mechernich Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 25 apr 2020 om 22:19
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn 887 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Taxibus |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 0-1x/(2) uur |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 887 rijdt van Bad Münstereifel Stadtmitte via Bad Münstereifel Iversheim, Bad Münstereifel Eschweiler, Mechernich Weiler am Berge, Mechernich Harzheim en Mechernich Holzheim naar Mechernich Stadtmitte.
Dienstregeling
- Op zaterdag na 14:00 wordt de frequentie verlaagd van 1x/uur naar 1x/2 uur.
- Na circa 21:00 uur wordt alleen van Bad Münstereifel naar Eschweiler gereden.
Route
Halte | ||
Bad Münstereifel, Rathaus | ||
Bad Münstereifel, Bahnhof | ||
Bad Münstereifel, Gewerbegebiet/Ärztehaus | ||
Bad Münstereifel, Iversheim Bahnhof/Mitte | ||
Bad Münstereifel, Iversheimer Straße | ||
Bad Münstereifel Holzheimer Straße | ||
Mechernich, Weiler am Berge | ||
Mechernich, Harzheim | ||
Mechernich, Holzheim Kapelle | ||
Mechernich, Weiler Straße | ||
Mechernich, Vierwege | ||
Mechernich, Nyonsplatz | ||
Mechernich, Rathergasse | ||
Mechernich, Stiftsweg | ||
Mechernich, Röntgeninstitut | ||
Mechernich, Bahnhof |
Geschiedenis
Op 9 december 2018 werd de dienstregeling op zondag uitgebreid. Voortaan werd op zondag ook tussen Eschweiler en Mechernich gereden.