Lijn 608 Bonn, Gielgen - Hardthöhe Südwache
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 17 apr 2020 om 17:12
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 608 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bonn |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G MAN Lion's City G |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 2-3x/uur |
Zaterdag | 2-3x/uur |
Zaterdagavond | 2-3x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 608 rijdt van Bonn Gielgen via Kohlkaul, Holzlar, Pützchen, Beuel, Hauptbahnhof, Endenich en Duisdorf naar Brüser Berg.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag wordt de frequentie na circa 20:30 uur verlaagd van 3x/uur naar 2x/uur.
- Op zaterdag wordt de frequentie na circa 9:00 uur verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur en op zondag respectievelijk van 1x/uur naar 2x/uur.
- In combinatie met lijn 609 wordt op bijna de gehele route een verhoogde frequentie aangeboden.
Route
Halte | ||
Bonn, Gielgen | ||
Bonn, Roleber Kreuzung | ||
Bonn, Roleber Sportplatz | ||
Bonn, Heidebergen | ||
Bonn, Am Tanzberg | ||
Bonn, Kohlkauler Platz | ||
Bonn, Paul Langen Straße | ||
Bonn, Heideweg/Holzlarer Mühle | ||
Bonn, Am Weinstock | ||
Bonn, Am Rehsprung | ||
Bonn, Bechlinghoven | ||
Bonn, Pützchen Schule | ||
Bonn, Pützchen Kirche | ||
Bonn, Pützchen Kloster | ||
Bonn, Röhfeldstraße Ost | ||
Bonn, Röhfeldstraße | ||
Bonn, Pantheon Beuel | ||
Bonn, Beueler Bahnhofsplatz | ||
Bonn, Doktor Weis Platz | ||
Bonn, Beuel Rathaus | ||
Bonn, Konrad Adenauer Platz | ||
Bonn, Bertha von Suttner Platz/Beethovenhaus | ||
Bonn, Stiftsplatz | ||
Bonn, Brüdergasse/Bertha von Suttner Platz | ||
Bonn, Markt | ||
Bonn, Friedensplatz | ||
Bonn, Thomas Mann Straße | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Herwarthstraße | ||
Bonn, Mozartstraße | ||
Bonn, Karlstraße | ||
Bonn, Verdistraße | ||
Bonn, Auf dem Hügel | ||
Bonn, Erich Hoffmann Straße | ||
Bonn, Euskirchener Straße | ||
Bonn, Rochusstraße/Bundesministerien | ||
Bonn, Helmholtzstraße Süd | ||
Bonn, Rathaus Hardtberg | ||
Bonn, Köslinstraße | ||
Bonn, Edith Stein Anlage | ||
Bonn, Goerdelerstraße | ||
Bonn, Geschwister Scholl Straße | ||
Bonn, Auf dem Kirchbüchel | ||
Bonn, Basketsring | ||
Bonn, Hallestraße | ||
Bonn, Borsigallee | ||
Bonn, Riemannstraße | ||
Bonn, Réaumurstraße | ||
Bonn, Hardthöhe Südwache |
Geschiedenis
Op 9 december 2018 werd de dienstregeling doordeweeks uitgebreid. In de avonduren werd voortaan een uur langer de frequentie van 3x/uur aangehouden, waardoor de frequentie pas na circa 20:30 uur werd afgebouwd.
Op 28 augustus 2019 werd de dienstregeling in het weekend uitgebreid. Op zaterdag werd overdag de frequentie tot circa 20:30 uur verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur en op zondagochtend werd de halfuursdienst om 9:30 uur in plaats van om 11:00 uur opgestart.