Lijn 610 Antwerpen Rooseveltplaats - Oelegem Kerk
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 610 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool New AG300 Van Hool A600 Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 610 rijdt van Antwerpen via Merksem, Schoten, 's-Gravenwezel en Schilde naar Oelegem.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt richting Antwerpen 4x per uur gereden en in de middagspits wordt 4x per uur naar Oelegem gereden.
- Buiten de spitsuren wordt slechts 1x/uur gereden tussen Schilde en Oelegem.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Sint-Jansplein | ||
Antwerpen, Noorderplaats | ||
Antwerpen, IJzerlaan | ||
Antwerpen, Noorderbrug | ||
Antwerpen, Straatsburgdok | ||
Antwerpen, Groenendaallaan | ||
Antwerpen, Station Luchtbal | ||
Merksem, Lambrechtshoeken | ||
Merksem, Bredabaan | ||
Merksem, Burgemeester Nolf | ||
Merksem, Barnkracht | ||
Merksem, Oude Bareel | ||
Merksem, Irislei | ||
Schoten, Boekenborglei | ||
Schoten, Eduard Steursstraat | ||
Schoten, De Lek | ||
Schoten, Borgeind | ||
Schoten, Borkelstraat | ||
Schoten, Kasteeldreef | ||
Schoten, Gemeentehuis | ||
Schoten, Kerkhof | ||
Schoten, Venstraat | ||
Schoten, Theofiel van Cauwenberghslei | ||
Schoten, Vaart | ||
Schoten, Lindenlei | ||
Schoten, Struikenlei | ||
Schoten, Lusthofdreef | ||
Schoten, Alice Nahonlei | ||
Schoten, Grote Singel | ||
Schoten, Dellafaillelaan | ||
Schoten, Koningshof | ||
Schoten, Distelvinklei | ||
's-Gravenwezel, Oudaen | ||
's-Gravenwezel, Eikenlei | ||
's-Gravenwezel, Veldlei | ||
's-Gravenwezel, Dreef Hertenbos | ||
's-Gravenwezel, Philippedreef | ||
Schilde, Missionarislei | ||
Schilde, Dennenlaan | ||
Schilde, Gemeentehuis | ||
Schilde, Kerkelei | ||
Schilde, Wisselstraat | ||
Schilde, Brasschaatsebaan | ||
Schilde, Bogaertslaan | ||
Schilde, Kerk | ||
Schilde, Puttenhoflaan | ||
Schilde, Rozenhoek | ||
Oelegem, Goorstraat | ||
Oelegem, Knodbaan | ||
Oelegem, Nieuwe Laan | ||
Oelegem, Rundvoortstraat | ||
Oelegem, Kerk |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 september 2014 werd de extra scholierenrit vanaf het Stella Maris in Merksem afgeschaft vanwege gebrek aan reizigers. Het alternatief voor scholieren is voortaan de gewone rit die iets later vertrekt op de Bredabaan.
Halte | ||
Merksem, Stella Maris | ||
Merksem, Burg. Nolfplein | ||
Merksem, Van Roie | ||
Merksem, Oude Bareel | ||
Merksem, Bredabaan | ||
Merksem, Sint Lutgardisstraat | ||
Merksem, Rerum Novarum | ||
Schoten, Borgeind |
Vanaf 1 september 2015 gingen de korte ritten van/tot Schilde niet meer naar Schilde Kerk rijden, maar gingen deze via de Turnhoutsebaan tot de Wisselstraat rijden. Tussen Schilde en Oelegem bleef nog altijd één bus per uur rijden.