Lijn 719 Koersel - Stal - Beverlo - Beringen - Paal
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn 719 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Limburg |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 20:30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur (tot 20:30) |
Zondag | 1x/2 uur |
Zondagavond | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 719 rijdt op aanvraag binnen het gebied dat gevormd wordt door de gemeentes of plaatsen: Beringen, Beverlo, Koersel, Korspel, Paal en Stal.
Haltes
Haltes | ||
---|---|---|
Beringen | ||
Administratief Centrum | Blijkstraat | Bogaersveld |
Commelo | Harmoniestraat | Kanaalbrug |
Korhoenstraat | Kruiwagenstraat | Markt |
Meeuwenstraat | Molendijk | Nijverheidspark |
Piepeleerstraat | Schutterstraat | Station |
Waterbroekenstraat | Zandstraat | Zwaluwstraat |
Beverlo | ||
Centrum | Helmstraat | Kerkstraat |
Melkerijstraat | Ringlaan | Station |
Tuinwijk | Vlaskenstraat | Zuidstraat |
Koersel | ||
Bremstraat | Burgemeester Coomansstraat | Casino |
Eeuwfeestplein | Fonteintje | Heesterweg |
Hondstraat | Leemstraat | Meigoorstraat |
Middenstraat | Mouterijstraat | Pannehoefstraat |
Posthoorn | Pura Vida | Reeweg |
Reigerstraat | Rusthuis Corsala | Rusthuis Ocura |
Rusthuis Ocura Ingang | Schansstraat | Schrikheidestraat |
Ulfortstraat | Woonzorgcentrum Sporenpark | Windmolenstraat |
Korspel | ||
Basisschool | ||
Paal | ||
Beukenstraat | Buitingstraat | Driesstraat |
Klitsbergstraat | Meldertsesteenweg | Mulderstraat |
Rijselstraat | Sint-Sebastiaanstraat | Weg naar Tessenderlo |
Stal | ||
Kampweg | Kerk | Kleineheidelaan |
Kleuterstraat | Korspelheidestraat | Landerhuys |
Pastoor Raeymakersstraat | Rusthuis Prinsenhof | Weg naar Steenveld |