Lijn 133 Köln, Hauptbahnhof - Zollstock Südfriedhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 5 apr 2020 om 15:31
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 133 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | KVB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Köln |
Materieel | VDL Citea SLFA-181 Electric |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 133 rijdt van Köln Hauptbahnhof via Altstadt Süd, Raderberg en Raderthal naar Zollstock.
Dienstregeling
- Na circa 21:00 uur wordt de frequentie verlaagd van 4x/uur naar 2x/uur.
- Op zondag wordt de frequentie na circa 12:00 uur verhoogd van 2x/uur naar 4x/uur.
Route
Halte | ||
Köln, Breslauer Platz/Hauptbahnhof | ||
Köln, Heumarkt | ||
Köln, Schokoladenmuseum | ||
Köln, Rheinauhafen | ||
Köln, Ubierring | ||
Köln, Chlodwigplatz | ||
Köln, Bonner Wall | ||
Köln, Marktstraße | ||
Köln, Mannsfeld | ||
Köln, Rheinsteinstraße | ||
Köln, Brühler Straße/Gürtel | ||
Köln, Liblarer Straße | ||
Köln, Zollstock Südfriedhof |