Lijn 733 Balen Zuid/West
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn 733 in België | |
Vervoerder(s) | KAV i.o.v. De Lijn |
Entiteit | Limburg |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 19:50) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 733 rijdt op aanvraag binnen het gebied dat gevormd wordt door de gemeenten en plaatsen: Balen, Germeer, Heivoort, Hoolst, Hulsen, Mol, Olmen, Stotert en Zandvliet.
Haltes
Haltes | ||
---|---|---|
Balen | ||
Berg | Berg II | Bibliotheek |
De Magneet | Delsupehe | Gasthuisstraat |
Gemeentehuis | Gervoortstraat | Graanstraat |
Grees | Grees Karrestraat | Hoolst |
Hoolsterberg | Hoolstmolenstraat | Langvennen |
Leemkuilenweg | Lil | Markt |
Overweg Vaartstraat | Parochiecentrum | Plaseindeweg |
Post | Rustoord Ter Vest | Schakelveld |
Schepsveld | Schommelstraat | Schrieken |
Spoorwegstraat | Station | Tenderlo |
Tenderlo De Bijenkorf | Tenderlo Heibloemstraat | Tenderlo Kapelleke |
Weg op Rosselaar | Welderstraat | |
Germeer | ||
Berkenlaan | Heiloop | Kerkhofstraat |
Roodlandhoeve | Smalbroek | Wijngaardberg |
Heivoort | ||
't Vergult Cruys | Berkensvenhoeve | Molenvijverstraat |
Hoolst | ||
Hoolstmolen | ||
Hulsen | ||
't Ravotterke | Bergen | Duinstraat |
Greefsehei | Het Oude Blok | Kopberg |
Kreindertweg | Ossenberg | Paddekuil |
Sint-Hubertuslaan | Straal | Uilebeemden |
Watermolenweg | ||
Mol | ||
De Hutten | Gasthuis | Kerk |
Kleinendijk | Station | |
Olmen | ||
Bosstraat | Broekstraat | Bukenberg |
Kruisblokken | Pakawi Park | Processieweg |
Sint-Anneke | Veldstraat | |
Stotert | ||
Hamsestraat | Kerk | Kromstraat |
Verloren Kost | ||
Zandvliet | ||
Oude Brugstraat | Vloedbeemden |