Lijn 662 Duiven Schapenweide - Arnhem Gelredome
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 14 mrt 2020 om 17:22 (Robot: automatisch tekst vervangen (-MAN Lion's City CNG +MAN Lion's City CNG))
Buslijn 662 | |
Vervoerder(s) | Breng (Hermes) |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Voetbalbus |
Materieel | MAN Lion's City CNG, MAN Lion's City G |
Rijdt sinds | Voetbalseizoen 2014 - 2015 |
Reden | Thuiswedstrijden Vitesse |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | 6-11x/dag (alleen wedstrijddag) |
Zaterdag | 6-11x/dag (alleen wedstrijddag) |
Zondag | 6-11x/dag (alleen wedstrijddag) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 662 rijdt op wedstrijddagen van Vitesse van Duiven via Westervoort naar het Gelredome.
Dienstregeling
- Op de heenweg wordt zes maal gereden naar het Gelredome en op de terugweg wordt elf maal door gereden naar Duiven Van Goyenstraat.
Route
Halte | ||
↑ | Duiven, Van Goyenstraat | |
Duiven, Thuvine | ||
Duiven, Dorp | ||
↓ | Duiven, Schapenweide | |
Duiven, Vergertlaan | ||
Duiven, Talingstraat | ||
Duiven, Bellefleur | ||
Duiven, Station Duiven | ||
Duiven, Grasklokje | ||
Duiven, Eilandplein | ||
Duiven, Schiermonnikoogstraat | ||
Duiven, Klavierstraat | ||
Duiven, Opaal | ||
Duiven, Engelstraat | ||
Westervoort, Heilweg | ||
Westervoort, Ganzenpoel | ||
Westervoort, Nieuwhof | ||
Westervoort, Santacker | ||
Westervoort, Emmerik | ||
Westervoort, Sonnedach | ||
Westervoort, Sporthal de Pals | ||
Westervoort, Vredenburg | ||
Westervoort, Station Westervoort | ||
Arnhem, Gelredome |