Lijn 69 Rotterdam, Zuidplein - Metro Pernis
Buslijn 69 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Rotterdam stadsvervoer |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Den Oudsten Alliance, Mercedes-Benz Citaro |
Rijdt sinds | 23-08-2010 t/m |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 69 rijdt van het Zuidplein via Industriegebied Waalhaven naar Pernis. In de ochtendspits rijden 3 extra bussen per uur. Deze bussen rijden alleen het traject Zuidplein - Antonie Bodaanweg.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Zuidplein | ||
Rotterdam, Ahoy-complex | ||
Rotterdam, Zuiderparkweg | ||
Rotterdam, Slinge | ||
Rotterdam, Plein 1953 | ||
Rotterdam, Slingedael | ||
Rotterdam, Korperweg | ||
Rotterdam, Pottumstraat | ||
Rotterdam, Anthony Fokkerweg | ||
Rotterdam, Parmentierplein | ||
Rotterdam, Van Maasdijkweg | ||
Rotterdam, Albert Plesmanweg | ||
Rotterdam, Antonie Bodaanweg | ||
Rotterdam, Columbusstraat | ||
Rotterdam, Marco Polostraat | ||
Rotterdam, Seattleweg | ||
Rotterdam, Oud Pernisseweg | ||
Rotterdam, Zwembad Pernis | ||
Rotterdam, G.A. Soetemanweg | ||
Rotterdam, Van Byemontsingel | ||
Rotterdam, Burg. Verduynstraat | ||
Rotterdam, Eewoutstraat | ||
Rotterdam, Cornelis van Dijkstraat | ||
Rotterdam, Eewoutstraat | ||
Rotterdam, Burg. Verduynstraat | ||
Rotterdam, Van Byemontsingel | ||
Rotterdam, G.A. Soetemanweg | ||
Rotterdam, Boonstraat | ||
Rotterdam, Pernis |
Historie
De vorige dienstregeling voor lijn 69 liep tot 23 augustus 2010.