Lijn 093 Nettetal Kreuzmönchstraße - Kempen Bahnhof
Voormalige buslijn 093 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB Rheinlandbussub |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro Setra S 415 NF Solaris Urbino |
Periode | ... t/m 14 juli 2018 |
Opvolger(s) | 093, 096 |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-3x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur |
Avond (weekend) | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 093 reed van Nettetal Kaldenkirchen via Nettetal Breyell, Nettetal Lobberich en Grefrath naar Kempen.
Dienstregeling
- Tussen Lobberich en Kempen reden enkele extra ritten ten behoeve van de scholieren. Ook reden er enkele extra ritten tussen Kaldenkirchen en Lobberich. Op dit traject had een enkele rit een afwijkende route.
- De gehele route werd doordeweeks standaard 1x/uur bediend.
Route
Halte | ||
Nettetal, Kreuzmönchstraße | ||
Nettetal, Am Schwimmbad | ||
Nettetal, Frankstraße | ||
Nettetal, Kaldenkirchen Markt | ||
Nettetal, Kaldenkirchen Krankenhaus | ||
Nettetal, Kaldenkirchen Bruch | ||
Nettetal, Bieth | ||
Nettetal, Christian Rötzel Allee | ||
Nettetal, Lambertimarkt | ||
Nettetal, Unterführung | ||
Nettetal, Quellensee | ||
Nettetal, Breyeller Straße | ||
Nettetal, Lobberich Kirche | ||
Nettetal, Lobberich Doerkesplatz | ||
Nettetal, Florastraße | ||
Nettetal, Pastor Schmidt Straße | ||
Nettetal, Heidenfeld | ||
Grefrath, Schlibeck | ||
Grefrath, Kimpen | ||
Grefrath, Nordkanal | ||
Grefrath, Umstraße | ||
Grefrath, Bergerplatz | ||
Grefrath, Lommet | ||
Grefrath, Mülhausen Grefrather Straße | ||
Kempen, Klixdorf | ||
Kempen, Neuer Friedhof | ||
Kempen, Amtsgericht | ||
Kempen, Viehmarkt | ||
Kempen, Mühlentor | ||
Kempen, Am Gymnasium | ||
Kempen, Bahnhof |
Geschiedenis
Op 11 juni 2017 kwamen de scholierenritten via Leuth te vervallen.
Halte | ||
Nettetal, Kaldenkirchen Markt | ||
Nettetal, Karlstraße | ||
Nettetal, Kaldenkirchen Bahnhof | ||
Nettetal, Leuther Straße | ||
Nettetal, Leuth Schule | ||
Nettetal, De Wittsee | ||
Nettetal, Trafohaus | ||
Nettetal, Leutherheide | ||
Nettetal, Am Kastell | ||
Nettetal, Lambertimarkt |
Op 15 juli 2018 werd lijn 093 in Lobberich gesplitst. Onder het lijnnummer 093 bleef het traject tussen Lobberich en Kempen behouden. Het traject tussen Kaldenkirchen en Lobberich kreeg het lijnnummer 096. Aan de frequentie en route wijzigde vrijwel niets.