Dienstregeling concessie Midden-Zeeland 2011
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 18 dec 2019 om 21:57 (Robot: automatisch tekst vervangen (-Stad a/h Haringvliet +Stad aan 't Haringvliet, -Oude Tonge +Oude-Tonge, -Sint Annaland +Sint-Annaland, -Sint Maartensdijk +Sint-Maartensdijk, -Sint-Philipsland +Sint Philipsland, -Oud Sabbinge +Oud-Sabbinge, -Stad a...)
De dienstregeling 2011 voor de concessie Midden-Zeeland liep van 12 december 2010 t/m 10 december 2011.
Inhoud
Lijnennet
Wijzigingen per 12 december 2010
- Lijn 20 (Goes - Terneuzen): In de spitsuren gaan meer ritten rijden.
- Lijn 34 (Goes - Wolphaartsdijk): Deze belbus gaat nu het hele jaar rijden, de haltes in de dorpskern van Wolphaartsdijk komen echter te vervallen.
- Lijn 39 (Goes - Kruiningen): De laatste rit uit Goes komt te vervallen.
- Lijn 45 (Krabbendijke - Terneuzen): De ochtendrit(ten) uit Terneuzen rijdt niet meer door 's Gravenpolder. 's Ochtends wordt een extra rit naar Goes toegevoegd.
- Lijn 46 (Krabbendijke - Koudekerke): De ochtendrit vanaf Koudekerke vertrekt voortaan uit Middelburg. Scholieren komen met lijn 56 naar Middelburg.
- Lijn 49 (Middelburg - Westkapelle): De laatste rit vanuit Middelburg komt te vervallen.
- Lijn 50 (Middelburg - Terneuzen): In het weekenden worden overstaptijden op Busstation Westerscheldetunnel verkort.
- Lijn 60 (Vlissingen - Terneuzen): Het eindpunt wordt verlegd van het Betje Wolffplein naar het Station.