Concessie KAN Noord
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 23 feb 2009 om 13:13
KAN Noord | |
---|---|
OV-autoriteit | Stadsregio Arnhem-Nijmegen |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Duur | 8 jaar |
Periode | {{{periode}}} |
Concessietabel - Concessiekaart |
Deze concessie wordt uitgevoerd door Connexxion.
Lijnennet
Stadsdienst Arnhem
- Lijn 1: Oosterbeek Station NS - Arnhem 't Duifje (Trolleybus)
- Lijn 2: Arnhem Centraal Station - Schaarsbergen Oranje Kazerne
- Lijn 3: Velp Beekhuizenseweg - Burger's Zoo (Trolleybus)
- Lijn 4: Arnhem Centraal Station - WKC Kronenburg
- Lijn 5: Arnhem Brabantweg - Middachtensingel (Trolleybus)
- Lijn 7: Arnhem Rijkerswoerd - Geitenkamp (Trolleybus)
- Lijn 10: Arnhem Centraal Station - Station Zuid
- Lijn 13: Arnhem Centraal Station - Openluchtmuseum
- Lijn 14: Arnhem WKC Kronenburg - 't Duifje
- Lijn 20: Arnhem Middachtensingel - Hagemanswei
- Lijn 21: Arnhem Hoogkamp - Velp Algemeen Ziekenhuis
- Lijn 44: Arnhem Centraal Station - IJsseloord II
Streekdienst
- Lijn 6: Arnhem Centraal Station - Heteren Nachtegaalstraat
- Lijn 26: Arnhem Centraal Station - Dieren Station NS
- Lijn 31: Arnhem Centraal Station - Nijmegen Centraal Station
- Lijn 32: Arnhem Centraal Station - Nijmegen Centraal Station
- Lijn 33: Arnhem Centraal Station - Nijmegen Centraal Station
- Lijn 34: Velp Zwanensingel - Bemmel Papenstraat
- Lijn 35: Elst Station NS - Bemmel Papenstraat (spitslijn)
- Lijn 43: Arnhem Centraal Station - Apeldoorn Station NS
- Lijn 51: Arnhem Centraal Station - Wageningen Busstation
- Lijn 60: Arnhem Centraal Station - Tolkamer Lobede
- Lijn 61: Arnhem Centraal Station - Zevenaar Station NS
- Lijn 62: Arnhem Centraal Station - Duiven Schapenweide
- Lijn 63: Arnhem NS Station Zuid - Duiven Den eng (spitslijn)
- Lijn 69: Arnhem Ziekenhuis Rijnstaete - Tolkamer Lobede (spitslijn)
- Lijn 76: Arnhem Centraal Station - Heteren Nachtegaalstraat (spitslijn)
- Lijn 86: Ede Station Ede-Wageningen - Arnhem Centraal Station
- Lijn 88: Arnhem Centraal Station - Elst Kleipeer
Buurtbussen
- Lijn 560: Herwen Aerdtsedijk - Zevenaar Ziekenhuis
- Lijn 589: Doorweth WKC De Weerd - Wolfheze 't Schild
Niteliners
- Lijn 11: Arnhem Willemsplein - Heteren Beemdhof
- Lijn 12: Arnhem Willemsplein - Renkum Melkdam
- Lijn 15: Arnhem Willemsplein - Elst Station NS
- Lijn 16: Arnhem Willemsplein - Duiven Dorp
- Lijn 18: Arnhem Willemsplein - Arnhem Zeelandsingel
- Lijn 19: Arnhem Willemsplein - Bemmel Garage Connexxion
Materieel
Binnen het vervoersgebied wordt het volgende materieel ingezet:
- Mercedes-Benz Sprinter
- Den Oudsten B88 (Trolleybus)
- Van Hool AG300 (Trolleybus]]
- Mercedes-Benz Integro
- VDL Berkhof Ambassador
- Berkhof Duvedec
- Mercedes-Benz Citaro (Geleed)
- Den Oudsten Alliance