Categorie:Station Münster (Westf.) Hbf
Pagina’s in categorie "Station Münster (Westf.) Hbf"
Deze categorie bevat de volgende 149 pagina’s, van in totaal 149.
0
1
- Lijn 1 Münster, Amelsbüren Bahnhof - Roxel Hallenbad
- Lijn 10 Münster, Meckmannweg - Fachklinik Hornheide
- Lijn 10 Münster, Roxel Hallenbad - Fachklinik Hornheide
- Lijn 11 Münster, Dieckmannstraße - Tannenhof
- Lijn 12 Münster, Hauptbahnhof - Heekweg
- Lijn 12 Münster, Hauptbahnhof - Rüschhausweg
- Lijn 13 Münster, Hauptbahnhof - Technologiepark
- Lijn 1324 Warszawa Zachodnia - Amsterdam Sloterdijk
- Lijn 14 Münster, Gallenkamp - Zoo/Naturkundemuseum
- Lijn 15 Münster, Albachten Bahnhof - Kinderhaus Brüningheide
- Lijn 16 Münster, Meckmannweg - Kinderhaus Brüningheide
- Lijn 16 Münster, Meckmannweg - Sprakel Bahnhof
- Lijn 17 Münster, Krögerweg - Kinderhaus Schulzentrum
- Lijn 174 Kiel Hauptbahnhof - Maastricht Station
- Lijn 177 Münster Hauptbahnhof - Steinfurt Borghorst Kirche
2
3
6
8
9
N
- Lijn N1 Münster Hauptbahnhof - Ahlen Bahnhof
- Lijn N179 Wilhelmshaven Hbf - Paris Bercy Seine
- Lijn N2 Münster Hauptbahnhof - Ostbevern Brock Schule
- Lijn N3 Münster Hauptbahnhof - Beckum Markt
- Lijn N4 Münster Hauptbahnhof - Lüdinghausen Busbahnhof
- Lijn N42 Münster Hauptbahnhof - Drensteinfurt Mersch Bahnhof
- Lijn N5 Münster Hauptbahnhof - Steinfurt Burgsteinfurt Bahnhof
- Lijn N6 Münster Hauptbahnhof - Coesfeld Bahnhof
- Lijn N6 Münster Hauptbahnhof - Rosendahl Holtwick Sportanlage
- Lijn N6 Münster MCC Halle Münsterland - Coesfeld Bahnhof
- Lijn N69 Amsterdam Station Sloterdijk - Praag Hlavní nádraží
- Lijn N69 Amsterdam Station Sloterdijk - Praag ÚAN Florenc
- Lijn N69 Schiphol Airport - Praha Florenc
- Lijn N7 Münster Hauptbahnhof - Coesfeld Schulzentrum
- Lijn N7 Münster Hauptbahnhof - Stadtlohn Busbahnhof
- Lijn N71 Hamburg Hauptbahnhof - Paris Bercy-Seine
- Lijn N71 Hamburg Hauptbahnhof - Paris Bercy-Seine (april 2020)
- Lijn N71 Hamburg ZOB am Hbf - Paris Bercy Seine
- Lijn N71 Hamburg ZOB am Hbf - Paris Porte Maillot
- Lijn N8 Münster Hauptbahnhof - Legden Dorf Münsterland
- Lijn N80 Münster, Hauptbahnhof - Roxel Hallenbad
- Lijn N81 Münster, Amelsbüren Bahnhof - Kinderhaus Brüningheide
- Lijn N81 Münster, Amelsbüren Süd - Kinderhaus Brüningheide
- Lijn N81 Münster, Franz-Marc-Weg - Kinderhaus Brüningheide
- Lijn N82 Münster, Amelsbüren Süd - Rudolf-Diesel-Straße
- Lijn N82 Münster, Franz-Marc-Weg - Rudolf-Diesel-Straße
- Lijn N82 Münster, Wolbeck Markt - An der Kleimannbrücke
- Lijn N83 Münster, Meckmannweg - Fachklinik Hornheide
- Lijn N84 Münster, Albachten Bahnhof - Tannenhof
- Lijn N85 Münster, Franz-Marc-Weg - Hannaschweg
- Lijn N85 Münster, Wolbeck Markt - Hannaschweg
- Lijn N9 Münster Hauptbahnhof - Ibbenbüren Brügge/Disco
R
- Lijn R11 Münster Hauptbahnhof - Warendorf Bahnhof
- Lijn R13 Ostbevern Wischhausstraße - Münster Hauptbahnhof
- Lijn R22 Münster Hauptbahnhof - Everswinkel Freckenhorster Straße
- Lijn R32 Münster Hauptbahnhof - Sendenhorst Lambertiplatz
- Lijn R41 Münster Hauptbahnhof - Senden Dillenbaum
- Lijn R51 Münster Hauptbahnhof - Lengerich Feuerwehrhaus
- Lijn R63 Münster Hauptbahnhof - Nottuln Rhodeplatz
- Lijn R64 Münster Hauptbahnhof - Havixbeck Bahnhof
- Lijn R72 Münster Hauptbahnhof - Altenberge Lindenstraße
- Lijn R73 Münster Hauptbahnhof - Steinfurt Burgsteinfurt Bahnhof
- RB42 (Nordrhein-Westfalen)
- RB50 (Nordrhein-Westfalen)
- RB63 (Nordrhein-Westfalen)
- RB65 (Nordrhein-Westfalen)
- RB66 (Nordrhein-Westfalen)
- RB67 (Nordrhein-Westfalen)
- RB68 (Nordrhein-Westfalen)
- RB69 (Nordrhein-Westfalen)
- RB89 (Nordrhein-Westfalen)
- RE15 (Niedersachsen)
- RE2 (Nordrhein-Westfalen)
- RE42 (Nordrhein-Westfalen)
- RE7 (Nordrhein-Westfalen)
S
- Lijn S20 Münster Hauptbahnhof - Warendorf Bahnhof
- Lijn S30 Münster Hauptbahnhof - Beckum Busbahnhof
- Lijn S50 Münster Hauptbahnhof - Ibbenbüren Busbahnhof
- Lijn S60 Münster Altstadt/Bült - Nottuln Alter Hof Schoppmann
- Lijn S60 Münster Altstadt/Bült - Nottuln Rhodeplatz
- Lijn S60 Münster Landwirtschaftskammer - Nottuln Rhodeplatz
- Lijn S70 Münster Hauptbahnhof - Vreden Busbahnhof
- Lijn S71 Münster Hauptbahnhof - Schöppingen Altes Rathaus
- Lijn S75 Münster Hauptbahnhof - Bocholt Bustreff
- Lijn S90 Münster Altstadt/Bült - Lüdinghausen Busbahnhof
- Lijn S92 Münster Altstadt/Bült - Lüdinghausen Busbahnhof
T
- Treinserie 1240 (1992/1993)
- Treinserie 20180 (2012)
- Treinserie 20180 (2013)
- Treinserie 20180 (2014)
- Treinserie 20180 (2015)
- Treinserie 20180 (2016)
- Treinserie 20180 (2017)
- Treinserie 20180 (2018)
- Treinserie 20180 (2019)
- Treinserie 20180 (2020)
- Treinserie 20200 (2021)
- Treinserie 20200 (2022)
- Treinserie 20200 (2023)
- Treinserie 20200 (2024)
- Treinserie 20600 (2011)
- Treinserie 2200 (1978/1979)
- Treinserie 2200 (1979/1980)
- Treinserie 2200 (1980/1981)
- Treinserie 2200 (1981/1982)
- Treinserie 230 (België 1984/1985)
- Treinserie 230 (België 2007)
- Treinserie 29000 (2004)
- Treinserie 29000 (2006)
- Treinserie 29000 (2008)
- Treinserie 29000 (2009)
- Treinserie 29000 (2010)
- Treinserie 33200 (2003)
- Treinserie 370 (2000/2001)
- Treinserie 370 (2001/2002)
- Treinserie 3770 (1974/1975)
- Treinserie 3770 (1975/1976)
- Treinserie 3770 (1976/1977)
- Treinserie 3770 (1977/1978)
- Treinserie 430 (België 1984/1985)
- Treinserie D12700 (2001/2002)
- Treinserie D1900 (1973/1974)