Lijn 3 Münster, Alte Sternwarte - Schmeddingstraße
Voormalige buslijn 3 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Münstersub |
Verkeersverbond | VGM |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Münster |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Periode | ... t/m 9 oktober 2016 |
Opvolger(s) | 2, 33, 34 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 3x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zaterdagavond | 3x/uur (tot 21:00) |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 2x/uur (tot 21:00) |
Lijn 3 reed van Münster Technologiepark via Universität, Aaseestadt, Altstadt, Hauptbahnhof en Kreuzviertel naar Universität.
Dienstregeling
- Op zondag werd na 12:00 uur de frequentie verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.
- Lijn 4 reed dezelfde route in de omgekeerde richting.
Route
Halte | ||
Münster, Alte Sternwarte (gekoppeld aan lijn 4) | ||
Münster, Horstmarer Landweg | ||
Münster, Rudolf-Harbig-Weg | ||
Münster, Corrensstraße | ||
Münster, Mendelstraße | ||
Münster, Wilhelm-Klemm-Straße | ||
Münster, P+R Coesfelder Kreuz | ||
Münster, Domagkstraße | ||
Münster, Franz-Hitze-Haus | ||
Münster, Torminbrücke | ||
Münster, Platz der Weißen Rose | ||
Münster, Offenbergstraße | ||
Münster, Jugendgästehaus Aasee | ||
Münster, Scharnhorststraße | ||
Münster, Sankt-Antonius-Kirche | ||
Münster, Ludgeriplatz | ||
Münster, Hauptbahnhof | ||
Münster, Eisenbahnstraße | ||
Münster, Hörstertor | ||
Münster, Kolpingstraße | ||
Münster, Pumpenhaus/Lublinring | ||
Münster, Flandernstraße | ||
Münster, Langemarckstraße | ||
Münster, Cheruskerring | ||
Münster, Nordplatz | ||
Münster, Görresstraße | ||
Münster, Kanonierplatz | ||
Münster, Steinfurter Straße | ||
Münster, Wilhelmstraße | ||
Münster, Röschweg | ||
Münster, Peter-Wust-Straße | ||
Münster, Apffelstaedtstraße | ||
Münster, P+R Coesfelder Kreuz | ||
Münster, Lukaskirche | ||
Münster, Universitätsklinikum | ||
Münster, Schmeddingstraße (gekoppeld aan lijn 4) |
Geschiedenis
Op 10 oktober 2016 werd de gehele stadsdienst van Münster opnieuw opgezet. Het ringlijnsysteem van de lijnen 3 en 4 door het centrumgebied werd geheel opnieuw opgezet. Deze werd opnieuw vormgegeven door lijnen 33 en 34, waarbij een aantal nieuwe haltes in gebruik werden genomen. Het traject van en naar de Alte Sternwarte werd overgenomen door lijn 2.